TOP virály týdne: Rolničky, epický Channing Tatum a holčičky inženýrky

Skvělá reklama na hračky pro malé holky, vtipný miláček dívek každého věku Channing Tatum, vánoční koledy jinak a dokonce double nálož Epic Rap Battles of History.

GoldieBlox, Rube Goldberg, & Beastie Boys “Princess Machine” (a concert for little girls)

Virálky s dominovými efekty bez domina vždycky byly a budou poměrně populární. Možná pamatujete na geniální Hondu The Cog, luxusní OK GO a jejich This Too Shall Pass nebo novější Human-Powered Freerunning Machine a The Athlete Machine od Red Bullu. Jsou jich mraky a skoro všechna se skoro vždycky chytí a dosáhnou na miliony zhlédnutí. YouTube diváka tohle evidentně baví. Když si v takovémhle videu navíc hrají malé holčičky na inženýrky a přezpívávají k tomu Beastie Boys, je to zaručená pecka. 6 milionů zhlédnutí

Show Your Joe

Kmart letos sází jeden virál za druhým. Ten poslední sice podle nás není tak super jako Ship My Pants (TOP virály 04/2013) a Big Gas Savings (TOP virály 05/2013), ale za to je zatím nejúspěšnější. Rolničky a sexy (asi, nerozumim tomu, že jo..) chlápci frčí. 11 milionů zhlédnutí.

Jingle Hoops

V loňském roce basketbalisté vánoční koledu “vydriblovávali”, letos rolničky vysmečují. 7 milionů zhlédnutí.

Jenko’s Epic Split

Miláček dívek a žen Channing Tatum natáčí další pokračování 21 Jump Street a během pauzy si vystřihnul epickou parodii na Jean Clauda z minulého týdne (mimochodem, Jeanovo video pro Volvo má už přes 40 milionů zhlédnutí, masakr!). A protože Channing má poměrně nemálo fanynek, video se šíří rychlostí blesku. Aktuálně přes 6 milionů zhlédnutí.

The LaPenderson Wedding – In Slow Motion

Jak vypadá pořádné svatební video ze svatby chlápka od filmu? Natočí se na tu nejdražší kameru, co existuje a vypadá to pak solidně luxusně.

Miley Cyrus vs Joan of Arc. Epic Rap Battles of History Season 3.

Může být něco lepšího než spojení Epic Rap Battles of History a Miley Cyrus?

Bob Ross vs Pablo Picasso – Epic Rap Battles of History Season 3.

A Epic Rap Battles of History ještě jednou (listopad byl evidentně plodný měsíc). Tentokrát je za hvězdu Pablo Picasso.

Anniversary Prank Backfires!!

Tahle pranková videa moc nemusíme, ale oblíbená jsou evidentně u všech ostatních. Nápad říct svojí přítelkyni, že ji podvádím, prostě není dobrej, ani moc vtipnej. Ani když se to nakonec nepřekvapivě otočí proti mně. Ale lidem se to líbí: 12 milionů zhlédnutí.

Yetty & Ruda – CYSTA !!!

A nakonec český kousek. Když už Ruda něco udělá, skoro vždycky se to chytne. 600 tisíc zhlédnutí (na naše české poměry neuvěřitelný výsledek).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Vtipný videoklip odhaluje falešný lesk obrázků z fotobank

Taky vždycky obracíte oči v sloup pokaždé, když jako ilustrační fotku či video vidíte krásnou moudrou operátorku ve slušivém kostýmku, smějící se dvojici na pláži nebo perspektivní mladý tým efektně rozestavený kolem prezentace s grafy? Stále stejné kompozice a nekonečná klišé si konečně někdo vzal na mušku a kupodivu s jejich pomocí vznikl velmi příjemný videoklip.
Přečtěte si více

Skandály, hvězdy filmů pro dospělé a zase ten hazard. Tyhle informace zajímaly Čechy na internetu

Skandální kauzy přitáhnou pozornost vždycky, nejinak tomu platí při hledání na internetu. Třeba takové výsledky voleb v Chomutově - nízký zájem voličů při jejich opakování (22 procent) se na internetu projevil přesně opačně: výsledky po kauze s podplácením se hledaly o 128 tisíc procent víc. Co ještě Čechy v minulém týdnu zajímalo a dotaz vyťukali do Seznamu?
Přečtěte si více

Ve sklepě s Jiřím Svobodou a Petrem Nešpůrkem z GroupM. Samozřejmě o H1

Ano, už zase. Dnes již stohlavá agentura H1.cz změnila majitele a v jinak líném létě jde bezpochyby o jednu z nejzajímavějších zpráv. I proto jsme se jí rozhodli blíže věnovat v našem sklepě, kde Jakub Svoboda postupně vyzpovídal šéfa GroupM pro Českou republiku Jiřího Svobodu a Petra Nešpůrka z MEC Interaction - oba pánové k téhle novince mají co říct.