TOP virály týdne: Rolničky, epický Channing Tatum a holčičky inženýrky

Skvělá reklama na hračky pro malé holky, vtipný miláček dívek každého věku Channing Tatum, vánoční koledy jinak a dokonce double nálož Epic Rap Battles of History.

GoldieBlox, Rube Goldberg, & Beastie Boys “Princess Machine” (a concert for little girls)

Virálky s dominovými efekty bez domina vždycky byly a budou poměrně populární. Možná pamatujete na geniální Hondu The Cog, luxusní OK GO a jejich This Too Shall Pass nebo novější Human-Powered Freerunning Machine a The Athlete Machine od Red Bullu. Jsou jich mraky a skoro všechna se skoro vždycky chytí a dosáhnou na miliony zhlédnutí. YouTube diváka tohle evidentně baví. Když si v takovémhle videu navíc hrají malé holčičky na inženýrky a přezpívávají k tomu Beastie Boys, je to zaručená pecka. 6 milionů zhlédnutí

Show Your Joe

Kmart letos sází jeden virál za druhým. Ten poslední sice podle nás není tak super jako Ship My Pants (TOP virály 04/2013) a Big Gas Savings (TOP virály 05/2013), ale za to je zatím nejúspěšnější. Rolničky a sexy (asi, nerozumim tomu, že jo..) chlápci frčí. 11 milionů zhlédnutí.

Jingle Hoops

V loňském roce basketbalisté vánoční koledu “vydriblovávali”, letos rolničky vysmečují. 7 milionů zhlédnutí.

Jenko’s Epic Split

Miláček dívek a žen Channing Tatum natáčí další pokračování 21 Jump Street a během pauzy si vystřihnul epickou parodii na Jean Clauda z minulého týdne (mimochodem, Jeanovo video pro Volvo má už přes 40 milionů zhlédnutí, masakr!). A protože Channing má poměrně nemálo fanynek, video se šíří rychlostí blesku. Aktuálně přes 6 milionů zhlédnutí.

The LaPenderson Wedding – In Slow Motion

Jak vypadá pořádné svatební video ze svatby chlápka od filmu? Natočí se na tu nejdražší kameru, co existuje a vypadá to pak solidně luxusně.

Miley Cyrus vs Joan of Arc. Epic Rap Battles of History Season 3.

Může být něco lepšího než spojení Epic Rap Battles of History a Miley Cyrus?

Bob Ross vs Pablo Picasso – Epic Rap Battles of History Season 3.

A Epic Rap Battles of History ještě jednou (listopad byl evidentně plodný měsíc). Tentokrát je za hvězdu Pablo Picasso.

Anniversary Prank Backfires!!

Tahle pranková videa moc nemusíme, ale oblíbená jsou evidentně u všech ostatních. Nápad říct svojí přítelkyni, že ji podvádím, prostě není dobrej, ani moc vtipnej. Ani když se to nakonec nepřekvapivě otočí proti mně. Ale lidem se to líbí: 12 milionů zhlédnutí.

Yetty & Ruda – CYSTA !!!

A nakonec český kousek. Když už Ruda něco udělá, skoro vždycky se to chytne. 600 tisíc zhlédnutí (na naše české poměry neuvěřitelný výsledek).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Lupénka, kafe a cigárko. Tak tohle Čechy na internetu zajímá

Reklama prostě funguje. A lidi jsou ochotní nejen propagační informace číst, případně na ně koukat, ale ještě sednout k počítači a trávit čas tím, že je budou hledat. A zase na ně koukat. Dokazuje to žebříček toho, co lidi v minulém týdnu na internetu zajímalo víc než kdy jindy. A koukali na to. Přes Seznam.