TOP virály týdne: První polibky a Arnie!

Video s cizinci, kteří se mají poprvé políbit, jste možná už viděli, ale stihli jste už některou z parodií? A viděli jste už nestárnoucího Arnolda s tankem? Nebo M.C. Miloshe? a Photoshopové hrátky? TOP virály jsou zpět!

FIRST KISS

Fenomén minulého týdne je o líbačce. O líbačce mezi cizinci, co se neznají, ale nebojí se toho a před kamerou se klidně vykousnou. Video má už 45 milionů zhlédnutí, nespočet parodií a mraky spravedlivě rozhořčených diváků, kteří chtěli věřit tomu, že to není reklama. Je to reklama. Na hadry. Fascinující.

FIRST SNIFF (First Kiss Parody)

Podle stejného scénáře jde udělat jakoukoliv verzi. Třeba s pejsky, kteří si očuchávají zadečky.

FIRST HANDJOB (First Kiss Parody)

Zatím nejúspěšnější parodie (skoro 3 miliony zhlédnutí) je také vždy o dvou cizincích. Ale tentokrát mezi nimi nejde o líbání.

Will It Crush?

Arnie podporuje neziskovou platformu Omaze. A když si k tomu vezme tank, musí to být hit. 4,5 milionu zhlédnutí.

Most Shocking Second a Day Video

Neziskovka SaveTheChildrenUK na to nejde s humorem jako Arnold. 25 milionů zhlédnutí pro skvěle natočenou a vymyšlenou kampaň na pomoc dětem v Sýrii.

Photoshop Has Gone Too Far

Taky vám vadí vyretušované supermodelky? Podívejte se, jak je to ve skutečnosti. 6,2 milionů zhlédnutí, protože je to boží!

The Duel: Timo Boll vs. KUKA Robot

Roboti a počítače dřív tak maximálně poráželi lidi v šachách. Čínský výrobce robotů KUKA chce ukázat blízkou budoucnost na pinčesu. 2,5 milionu zhlédnutí.

The Wolf of Wall Street Chest Thump Mix

První hudební okénko využilo Vlka z Wall Street.

M.C. Milosh – Bubble Bum

A v druhém hudebním okénku je hlavním M.C. naše důstojná nejvyšší politická reprezentace.

Jak na hlad? DameJidlo.cz!

A na závěr něco z lokální produkce. Tomáš Čupr v parodii na hned několik zásadních reklamních kousků poslední doby v nejnovější reklamě na DámeJídlo.cz

Total
0
Shares
Další články