TOP virály týdne: Pozitivní inspirace

Někdy se podíváte na video a cítíte v sobě ryzí nadšení, pozitivní energii. Tentokrát tu máme několik takových kandidátů – video věnované projektu Glass od Googlu, dlouhodobého mistra této disciplíny, až hypnoticky skvělý sestřih Best of Web a pár dalších. A pokud jsou vaší pozitivní inspirací krásné ženy, přijdete si na své…

Miluji tě, mé VUT

Už 250 tisíc zhlédnutí a nevídanou mediální coverage má na kontě video propagující brněnské VUT. Není se čemu divit – geekovský hudební klip má nápad, vtip i skvělou exekuci. Spot natočila společnost Cinebonbon a ústřední nerdovskou roli hraje herec Vojtěch Blahuta.

Olomouc – univerzitní město

Řekl bych, že trochu tradičnější cestou se vydala Palackého univerzita v Olomouci, ale zpracování je skvělé a nechybí ani emoce. Tleskáme!

T-Mobile Skokani po sezóně: Trenky

Ani po Vánocích T-Mobile nehodlá sesednout z trůnu tvůrců nejpopulárnějších českých reklam. T-Mobile Skokani po sezóně: Baňky má už 1,3 milionu zhlédnutí, trochu novější “Trenky” už přes 800 tisíc. Na české poměry nevídaná čísla! Uvidíme, jak se bude T-Mobile dařit bez Martina Jaroše.

How It Feels [through Glass]

Projekt Google Glass zajímá nejenom pár nadšenců. Dost možná se totiž jedná o jednu z “next big thing”, která má potenciál změnit ledacos. Například my je nechceme, my je POTŘEBUJEME!

We’ve Landed: Daredevil Chicherit’s Full MINI Backflip

Backflip s MINI? Není problém! Pokud jste ale vlastníkem tohoto vozu, raději bych se o to nepokoušel – MINI, které hraje hlavní roli v tomto spotu, totiž opravdu ani vzdáleně nevypadá jako klasika, kterou si můžete koupit u svého auto dealera…

Sports Illustrated Swimsuit 2013 Teaser

Sport Illustrated a jejich tradiční “plavkové” vydání si samozřejmě zaslouží i samostatný trailer.

Goats Yelling Like Humans – Super Cut Compilation

A co rezonuje nereklamním světem? Například tahle šílenost:

Best of Web 4 – HD

Nebo naprosto boží sestřih toho nejlepšího z YouTube v HD. Puštěno dnes asi po desáté a pořád se to neokouká…

Total
0
Shares
Další články