TOP virály týdne: Poník je zpátky!

Nejvirálnější poník ze všech poníků dostal vánoční facelift, Kobe a Messi se fotí po celém světě pro Turkish Airlines, Nike hraje fotbal v Brazílii a dělá spoustu zvláštních věcí v Rusku, Andílci z Victoria’s Secret zase “jakoby” zpívají, kapitán Picard s posádkou Enterprise přejí šťastné a veselé a naučíme se také bojovat s malými dětmi.

Kobe vs. Messi: The Selfie Shootout

Další reklamou dramaticky vyhnaný spot na Turkish Airlines s Kobe Bryantem a Messim už míří na hranici 15 milionů zhlédnutí. Rozhodně to není to nejlepší, co s touhle dvojkou agentura Crispin Porter + Bogusky vytvořila, ale sportovní hvězdy pořád táhnou.

HOW TO FIGHT A BABY

Bojovat s malými dětmi je legrace. Tohle video představuje několik zásadních základních bojových situací a nic roztomilejšího tenhle týden neuvidíte. 11 milionů zhlédnutí.

iPad Art – Morgan Freeman Finger Painting

My na iPadu tak maximálně sjíždíme videa a memy, ale někteří ho dokáží využít i na trochu sofistikovanější věci. Stačí trochu dovednosti a 200 hodin času a můžete si třeba namalovat fotorealistický portrét Morgana Freemana. 8 milionů zhlédnutí.

Why bring a child into this world? – A film by Unilever

Unilever sází na dojemnou kartu. Anglická verze má už 2,5 milionů zhlédnutí, společně s ostatními jazykovými variacemi se kampaň blíží 10 milionům.

Michael Jordan vs Muhammad Ali. Epic Rap Battles of History Season 3.

Epic Rap Battles of History ke konci roku přidali na otáčkách. Co týden, to nové video už skoro měsíc v kuse. A zase je to pecka!

Nike представляет: Just Do It – PLAY RUSSIAN

Ruský Nike. Co k tomu dodat? Je to takové… Ruské… 2,5 milionu zhlédnutí.

Nike Football: Dare to be Brasilian

A Nike ještě jednou – tentokrát z teplejšího koutu světa. Fotbalových reklam bude teď s blížícím se mistrovstvím v Brazílii čím dál tím víc a my se těšíme! Skoro 2 milion zhlédnutí.

Dance Pony Dance – The Pony at Christmas #DancePonyDance Three Advert

Poník! Náš nejoblíbenější poník ze všech je zpátky! Sice je to jenom malý facelift, ale i tak damaticky zvednul náladu. A dnes si teda rozhodně už jinou melodii broukat celý den nebudeme!

Victoria’s Secret Angels Lip Sync “I Knew You Were Trouble”

Andílci z Victoria’s Secret a jejich už tradiční skoro vánoční “Lip Sync”. Ještě víc se těšíme na koledu a doufáme, že se ji opravdu dočkáme. Loni byla boží!

Honest Trailers – Home Alone

Honest Trailers nás tentokrát rozesmáli do slz. Jako malí jsme si Kevinovu sociopatickou zálibu v sadismu tolik nepřipouštěli, ale rozhodně na tom něco je.

Captain Picard sings “Let it Snow!”

A na závěr si dáme jednu krásnou koledu. Star Trek style!

Total
0
Shares
Další články