Top virály týdne: Pivo, hudba a vnadná těla

Náš aktuální výběr nejlepších virálů zahrnuje všechno, co můžete v pátek od života chtít. Perfektní pivní zážitek, vysportované dívky a svalnaté muže, taneční party a v zájmu bezpečnosti nechybí ani kondom. Jestli hledáte inspiraci na večer, tady si jistě vyberete.

Carlton Draught – Beer Chase

Skvělá nápad, vtip, brilantní exekuce – nový spot od Carltonu má prostě úplně všechno a je to pecka! 2,5 milionu zhlédnutí.

Bringing Down the House: Official 2013 Kia Soul Hamster Commercial

Pamatujete na jednu z nejvirálnějších reklam loňského roku s ultra otravnými křepčícími křečky tančícími na Party Rock Anthem? Kia by je ráda přivedla znovu k životu, ale zatím se to příliš nedaří – 120 tisíc zhlédnutí zatím úplně nic moc..

Hot Putt — AXE

AXE si jede dlouhodobě na jedné stejné vlně. A nás to baví! 1,4 milionu zhlédnutí.

Sport doesn’t care who you are – Everyone can take part

Skvělá dojímající reklama od Samsungu, hrdého partnera paralympijských her v Londýně. 3,5 milionu zhlédnutí.

Poleć na Durex

Polský pokus o virál máme u nás historicky úplně poprvé. Je na Durex, má už skoro 600 tisíc zhlédnutí, ale nějak jakoby tomu něco chybělo. Herci nejsou ani dostatečně šokovaní, ani pořádně vysmátí, prostě je to takové neslané nemastné…

Muscle Music Trailer

Nový kousek od Old Spice s hraním přes svaly jste pravděpodobně už viděli, ale my ho sem prostě musíme dát. Aktuálně má na Vimeu 6,4 milionu zhlédnutí a stále roste. Skvělá práce!

Total
0
Shares
Další články