TOP virály týdne: Perfektní PlayStation, Red Bull a hlavně nový ultra peklosong

PlayStation se pomalu ale jistě dostává na vrchol značek s nejlepšími reklamami, co se teď vůbec dělají, Superman slaví 75. narozeniny, Banksy si zase střílí ze všech okolo a hlavně – hlavně je tu nový song od tvůrců Friday! Není to sice Rebecca Black, ale Alison Gold je taky výborná!

Official PlayStation 4 Perfect Day Commercial

Má sice “jenom” dva a půl milionu zhlédnutí, ale je to neuvěřitelná pecka. Naposledy jsme padali na hubu z epické reklamy Greatness Awaits a teď je to snad dokonce ještě o kus lepší.

Red Bull Stratos FULL POV – Multi-Angle + Mission Data

Felix Baumgartner a jeho neuvěřitelný, živě přenášený skok ze stratosféry nás asi bude provázet ještě dlouho. Red Bull k tomu má ještě co ukazovat a taky to ukáže. Třeba jako v těchto dnech vypuštěné POV (point of view) záběry z celé akce. Blíží se ke 4 milionům zhlédnutí.

Superman 75th Anniversary Animated Short

Superman má narozeniny, a to si zaslouží oslavné videíčko!

Banksy: Art Sale

Je to jenom týden, co jsme oslavovali vstup Banksyho do online video sféry a doufali, že nás nečeká jedno video za rok. Jenom pár dní potom Banksy na svém YouTube kanálu zveřejnil hned druhou lahůdku. V newyorském Central parku se jal prodávat svoje originální kousky á 60 dolarů za kus. Těch pár nešťastníků, kteří se nad prodávajícím slitovali, asi nebudou úplně litovat, až se na video podívají a zjistí, že mají doma parády za stovky tisíc dolarů. Video má už skoro 5 milionů zhlédnutí. Mimochodem, minulý týden uploadoval ještě roztomilé video Sirens of lambs.

Alison Gold – Chinese Food

Asi naše nová neojblíbenější redakční písnička. Po úspěšných hitech Friday od Rebeccy Black, nebo Thanksgiving od Nicole Westbrook, přichází další hitovka od další nerozeznatelné dvanáctileté zmalované holčičky, s creepy rapujícím černochem (tentokrát dokonce převlečeného za pando-pedo-beara) a především textem, který by se měl do kamene tesat! Nejvíc! Jdem na čínu!

“MEDIEVAL LAND FUN-TIME WORLD” EXTENDED TRAILER

YouTube fenomén Bad Lip Reading zbožňujeme. Dokonalý “dabing” dává vzniknout absurdnímu humoru, který si nejde nezamilovat. Dosavadnímu největšímu hitu “A Bad Lip Reading of Twilight” teď zdatně konkuruje remake Game of Thrones. Ten má za den od uveřejnění už skoro 4 miliony zhlédnutí.

Gold Digger Prank!

Legrácka se zlatokopkou se líbí všem. Chlápkům, který peníze mají, chlápkům, který by peníze mít chtěli a pak by chtěli dělat to samý, i holkám, který se navzájem ujišťujou, že takovýhle holky ve skutečnosti nejsou. 12 milionů zhlédnutí.

HELL NO: The Sensible Horror Film

Trailer na horor, který by konečně mohl dávat smysl! Jsem pro, kde jsou odkazy na KickStarter kampaň?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Indie Game The Movie už ve čtvrtek zdarma v TechSquare

21. století přináší nový druh umělců, nezávislé herní vývojáře. Navrhují, designují a programují ryze osobní díla v naději, že s nimi jejich lásku k hrám budou sdílet i ostatní. Lisanne Pajot a James Swirsky dva roky zaznamenávali emocionální cestu čtyř lidí, kteří věnují své životy interaktivním dílům s jediným cílem: vyjádřit se prostřednictvím videohry.
Přečtěte si více

Bankovní trojan řádí i v Česku, spadeno má na bitcoiny

S růstem kurzu bitcoinu se z virtuální měny stává čím dál tím zajímavější komodita pro internetové piráty. Bezpečáci z ESETu objevili novou vlnu bankovního viru Hesperbot. Stejně jako v předešlých případech, i tentokrát hrozba využila nebývale působivou kampaň založenou na důvěryhodných organizacích, čímž své oběti nutila ke spuštění malwaru.
Přečtěte si více

Studie: Mobilní bankovnictví už je klíčové pro změnu banky

Mobilní telefony a online bankovnictví hrají ve světě klíčovou roli při rozhodování zákazníků o změně banky. Například pro 60 procent majitelů chytrých telefonů a tabletů v USA bylo na konci roku 2013 právě mobilní bankovnictví "důležitým" nebo "nejdůležitějším" důvodem pro výměnu primární banky. Ještě na počátku minulého roku to bylo jen 48 procent respondentů.
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Dobře udělaná klasika. A Sapa style!

Fanoušek virálů se občas nevyhne pocitu, že to všechno už vlastně někdy viděl. Jennifer Aniston, Old Spice Guy, Gangnam Style, hračka od Applu nápadně ležící na ulici. I svět virálů má své celebrity a osvědčené formáty, kterým se daří někdy více a někdy méně. Posuďte sami, kdo na to ještě má, a kdo už se jen opakuje.