TOP virály týdne: Perfektní PlayStation, Red Bull a hlavně nový ultra peklosong

PlayStation se pomalu ale jistě dostává na vrchol značek s nejlepšími reklamami, co se teď vůbec dělají, Superman slaví 75. narozeniny, Banksy si zase střílí ze všech okolo a hlavně – hlavně je tu nový song od tvůrců Friday! Není to sice Rebecca Black, ale Alison Gold je taky výborná!

Official PlayStation 4 Perfect Day Commercial

Má sice “jenom” dva a půl milionu zhlédnutí, ale je to neuvěřitelná pecka. Naposledy jsme padali na hubu z epické reklamy Greatness Awaits a teď je to snad dokonce ještě o kus lepší.

Red Bull Stratos FULL POV – Multi-Angle + Mission Data

Felix Baumgartner a jeho neuvěřitelný, živě přenášený skok ze stratosféry nás asi bude provázet ještě dlouho. Red Bull k tomu má ještě co ukazovat a taky to ukáže. Třeba jako v těchto dnech vypuštěné POV (point of view) záběry z celé akce. Blíží se ke 4 milionům zhlédnutí.

Superman 75th Anniversary Animated Short

Superman má narozeniny, a to si zaslouží oslavné videíčko!

Banksy: Art Sale

Je to jenom týden, co jsme oslavovali vstup Banksyho do online video sféry a doufali, že nás nečeká jedno video za rok. Jenom pár dní potom Banksy na svém YouTube kanálu zveřejnil hned druhou lahůdku. V newyorském Central parku se jal prodávat svoje originální kousky á 60 dolarů za kus. Těch pár nešťastníků, kteří se nad prodávajícím slitovali, asi nebudou úplně litovat, až se na video podívají a zjistí, že mají doma parády za stovky tisíc dolarů. Video má už skoro 5 milionů zhlédnutí. Mimochodem, minulý týden uploadoval ještě roztomilé video Sirens of lambs.

Alison Gold – Chinese Food

Asi naše nová neojblíbenější redakční písnička. Po úspěšných hitech Friday od Rebeccy Black, nebo Thanksgiving od Nicole Westbrook, přichází další hitovka od další nerozeznatelné dvanáctileté zmalované holčičky, s creepy rapujícím černochem (tentokrát dokonce převlečeného za pando-pedo-beara) a především textem, který by se měl do kamene tesat! Nejvíc! Jdem na čínu!

“MEDIEVAL LAND FUN-TIME WORLD” EXTENDED TRAILER

YouTube fenomén Bad Lip Reading zbožňujeme. Dokonalý “dabing” dává vzniknout absurdnímu humoru, který si nejde nezamilovat. Dosavadnímu největšímu hitu “A Bad Lip Reading of Twilight” teď zdatně konkuruje remake Game of Thrones. Ten má za den od uveřejnění už skoro 4 miliony zhlédnutí.

Gold Digger Prank!

Legrácka se zlatokopkou se líbí všem. Chlápkům, který peníze mají, chlápkům, který by peníze mít chtěli a pak by chtěli dělat to samý, i holkám, který se navzájem ujišťujou, že takovýhle holky ve skutečnosti nejsou. 12 milionů zhlédnutí.

HELL NO: The Sensible Horror Film

Trailer na horor, který by konečně mohl dávat smysl! Jsem pro, kde jsou odkazy na KickStarter kampaň?

Total
0
Shares
Další články