TOP virály týdne: Peklo na zemi

Robert Pattinson jako drsný sexsymbol, pokračování poučného videa o stravovacích návycích zvířátek, sex video Alyssy Milano, virály na náklaďáky i sehraná katastrofa od LG. To všechno ale překoná nejvirálnější české video posledních dní. Nejpekelnější. Nejpekelnější, co jsme kdy viděli. A viděli jsme toho hodně.

Dior Homme – Uncensored Official Director’s Cut

Nejvyhypovanější reklamou minulého týdne je nový spot Dioru s Robertem Pattinsonem. I díky masivní reklamní podpoře má už přes 4 miliony zhlédnutí a za nás jsou reakce přinejmenším rozpačité. Pattinson jen těžko může působit na jinou cílovku než na holky všeho věku, tak alespoň doufáme, že nový Dior Homme nebude letošním nejoblíbenějším dárkem.

FC Barcelona – Qatar Airways and FCB. A team that unites the world

V podstatě jenom pár dní po prodloužení sponzoringové smlouvy (na sezónu 2015/2016 přistane od Qatar Airways Barceloně na účet pěkných skoro 100 milionů eur) přichází epická reklama s utopickým fotbalovým ostrovem, kde nikdo neřeší nic jiného než fotbal. Reklamu vytvořila agentura 180 Amsterdam a aktuálně má přes 3 miliony zhlédnutí.

Ultra Reality: What would you do in this situation?

LG opět prankuje. Nejdřív to bylo testování nicnetušících pánů na záchodech (TOP virály týdne 26.4.), teď je testování nebohých uchazečů o práci. 2 miliony zhlédnutí.

Volvo Trucks – The Hook

Jak demonstrovat kvality nového trucku od Volva? Prezident Volvo Trucks Claes Nilsson a jeho kaskadérský trik má už 1,5 milionu zhlédnutí a nadšené reakce z celého světa. Mimochodem, pro Volvo Trucks to není první virální pokus, už loni připravili “Ballerina stunt” s provazochodkyní, který se nakonec vyšplhal na skoro 4 miliony zhlédnutí. Každopádně virály na náklaďáky nám přijdou trochu zvláštní, ale třeba to ve Volvu mají spočítané.

How Animals Eat Their Food Part 2

Pamatujete na video demonstrující jak se cpou zvířátka (TOP virály týdne 19.4.)? Neuvěřitelně vtipné video nasbíralo do dnešního dne přes 85 milionů zhlédnutí, takže je jasné, že musela přijít i dvojka. Ale je bohužel slabší. O dost slabší…

The video Shell doesn’t want you to see

Legrácka od Greenpeace má na Vimeu už skoro milion zhlédnutí a i když nejsme žádní aktivisti, guerilla je to pěkná.

If you think homosexuality is an unnatural condition, I cannot agree with you

Australský ministerský předseda Kevin Rudd odpovídá během televizního rozhovoru pastorovi z publika na to, jestli je homosexualita přirozenou věcí. A vysloužil si nejen aplaus v publiku, ale i nadšené online reakce z celého světa (a nejen od gayů). Skoro 2 miliony zhlédnutí.

Alyssa Milano Sex Tape

Herečka Alyssa Milano (Melrose Place, Charmed, Komando) má díky FunnyOrDie venku domácí sex video. A je to moc poučné sex video. Baví!

“Game of Hearts” – Game of Thrones Sansa & Tyrion Rom-Com Trailer Parody

Game of Thrones má už hodně přestříhaných parodických videí. Trailer na Game of Hearts jako romantickou komedii je z nich zatím jedna z těch nejlepších.

Best VINES of 2013 Compilation! SEPTEMBER (77 VINES)

Popularitu platformy na sdílených kraťoučkých videí Vine dokazují mraky kompilací nejlepších kousků. Tohle je epesní série toho nejlepšího ze sprna (i když tam najdete i pár starších kousků) a některé kousky jsou prostě geniální.

The Ultimate Handshake!

Poměrně speciální je nejnovější video Youtubera nigahiga, ve kterém se snaží vytvořit ultimátní podání rukou. Nejzábavnější je samozřejmě prostřední část s demonstrací všech možností podání rukou. Přes 3 miliony zhlédnutí.

Every Tech Commercial

Nová lahůdka od CollegeHumor. Parodie na všechny reklamy technologických firem posledních let.

Pavla Filipová – PÁRTY LAJF

Upřímně jsem hodně zvažoval, jestli tohle video do našeho výběru zařadit. Od včera, kdy jsme video viděli, nás totiž pořád ještě bolí oči a snažíme se zapomenout (marně, nutno přiznat). Pavla se evidentně hodně inspirovala kontroverzním vystupováním Miley Cyrus a laťku se snaží posouvat ještě do dramaticky absurdnější roviny (a daří se to, bohužel). Možná je to dokonce i parodie. My se to prostě neodvažujeme vůbec podrobněji zkoumat. Nedá se tedy nic dělat, jednou je to nejvirálnější video českého internetu minulého týdne (skoro 150 tisíc zhlédnutí za méně než 3 celé dny) a my chceme mapovat všechna virální videa bez rozdílu. Na závěr ještě upozornění: video určitě není vhodné pro děti (teď bez legrace, fakt není).

UPDATE: původní video bylo dnes (pátek 6.9. kolem 13:00) smazáno, ale znáte to – co jednou bylo online, už vždycky zůstane online (takže aktuálně si to na vlastní nebezpečí můžete pustit třeba zde).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Když sex a moderní reklama pomáhají vzdělávat

Říká se, že sex prodává, málokdy je ale jeho marketingové využití možné označit za sofistikované. Dá se nicméně úspěšně využít i pro poněkud vyšší cíle – třeba napomoci vzdělávání a zdravotní osvětě. Obzvláště ve spojení s internetem či mobilními aplikacemi je to účinná a také oblíbená kombinace, jak přitáhnout a udržet pozornost u jinak nudných osvětových témat.
Přečtěte si více

CzechAccelerator se vyvedl. Znovu se rozjede v srpnu

Šest startupových výzev za poslední čtyři roky, 42 pobytů českých společností v zahraničních destinacích 35 uzavřených partnerství nebo dohod o spolupráci. Tak vypadají výsledky projektu CzechAccelerator za roky 2011 až 2014. Tuzemské startupy si díky programu vyzkoušely pobyty, mentory a rady v Silicon Valley, Bostonu, Singapuru, ve Svýcarsku a v Izraeli.