TOP virály týdne: Otevřete oči!

Když budete čučet do novin, dost možná přehlédnete kosmonauta nebo indiána. Když budete civět na reklamy Coca-Coly, možná vám cukrovka sežere nohu. A když budete zírat z okénka letadla, třeba vám nedojde, že jste obklopeni superhrdiny. Je nejvyšší čas začít se pořádně dívat kolem sebe.

6 things you can miss while reading a newspaper

Agentura Duval Guillaume Modem (mimochodem, jedna z nejoceňovanějších agentur světa – psali jsme třeba o kampani A Dramatic Surprise On A Quiet Square), připravila pro svého klienta Newspaperswork (belgická organizace á la Unie vydavatelů) kampaň propagující sílu novin. Sice je celá ta myšlenka z našeho pohledu trochu k smíchu, ale kreativa i exekuce je parádnická.

Smoking health harms

Pokud to nevíte, kouření škodí zdraví. Ale opravdu! Tenhle klip už má na kontě 1,2 milionu zhlédnutí.

Virgin Atlantic’s new ad – Flying in the face of ordinary

Virgin má obyčejně poměrně dost pěkné reklamy. Tahle je přinejmenším trochu zvláštní, ale určitě se s ní budeme ještě potkávat.

Coca-Cola Polar Bears Film 2013 produced by Ridley Scott

Coca-Cola a nový krátký film o polárních medvědech, za kterým produkčně stojí Ridley Scott a režíroval ho John Stevenson (natočil mimo jiné Kung-Fu Pandu).

Coca-Cola II

Mimochodem, a tohle video s polárními medvědy a Coca-Colou znáte?

Youtube – Silvester Špeciál 2012

Už u posledních virálů jsme se na chvíli zastavili i na československém YouTube a rozhodli jsme se z toho udělat pěknou tradici. Nejsledovanějším videem posledního týdne je tedy tahle pěkná novoroční zdravice od všech největších místních videobloggerských hvězd.

Nejvirálnější pornovidea roku 2012

Kolegové z viralblog.com nám otevřeli oči. Až doposud jsme je totiž trapně zavírali před videi, která jsou dramaticky sledovanější než většina prací, o kterých jsme poslední tři roky psali. Pokud vás něco takového zajímá (nás totiž vůbec), mrkněte na Viralblog.

Total
0
Shares
Další články