TOP virály týdne: Nová Rebecca Black a další dárky od aerolinek

Když jste aerolinka, tak prostě musíte rozdávat dárky. Cestu vyšlapalo KLM a ostatní je teď následují. Ale pořád to funguje, takže všechno v pořádku. Zásadnější zprávou je tedy dramatický comeback Rebeccy Black a nebo zjevení ruského virálu na Prahu.

WestJet Christmas Miracle: real-time giving

Už ke 14 milionům má tahle vánoční rozdávačka dárků od WestJet Aerolines. Možná pamatujete na KLM Surprise (TOP virály týdne 2/2011), kampaň která vyhrála několik cen a sbírala miliony zhlédnutí. We WestJetu na to šli maličko jinak, ale výsledek je stejný – dojatí pasažéři a především pak diváci u YouTube.

Saturday Rebecca Black

Rebecca je zpátky! Jedna z našich nejoblíbenějších virálních metahvězd se po pár letech od neuvěřitelného songu Friday (TOP 10 nejsledovanějších videí na YouTube roku 2011) vrací, aby natočila co? Další legendární pecku, tentokrát ne o pátku, ale o sobotě! Jak vtipné a kreativní! Zatím 15 milionů zhlédnutí.

Bohemian Rhapsody: Star Wars Edition

Fanoušci Queen a Star Wars? Must see!

This is Prague, baby! :D

Asi nejlepší virální video propagující Prahu, nakonec překvapivě nemuselo být dotováno z magistrátních peněz. Skoro 400 tisíc zhlédnutí a respekt pro hlavního hrdinu!

rusnok: Ty vole, ted zase zemřel Mandela, kdo tam pojede? Miloš ten je nažhavenej

Ty vole, nechtěli jsme to sem dávat, ale prostě to virální hit je, no. 250 tisíc zhlédnutí, to bych se posral…

Epic Don’t Drink and Drive Prank

Jak nejlépe kamarádovi říct, že by už nidky neměl jezdit pod vlivem? Unést ho až vytuhne, převést do kanceláře, ze které se udělá nemocniční pokoj a až se probudí, tak mu říct, že byl 10 let v komatu. Hezké. Přes 12 milionů zhlédnutí.

Road Bike Party 2 – Martyn Ashton

Na super triky na kolech nejsou potřeba trilové speciály, stačí v podstatě skoro obyčejná “silnice”. Masakr!

Moving Illusions

Je to zábavné, je to poučné, lid to baví. Optické iluze i s přednáškou..

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak funguje offline svět přes appku: Představujeme Isbreaker, seznamte se. S ním i přes něj

Když se chcete s někým seznámit, potřebujete dneska nutně mobil. I když je ten člověk kousek od vás. Už totiž neletí seznamování jen tak na ulici. Musíte na to mít appku. Seznamte se s Isbreakerem. Aplikací na seznamování, která funguje teprve od dubna, díky šikovnému nápadu a Facebookové akci se mu přitom už podařilo poměrně silně "zvirálnět". Záležitost, kterou připravila na minulý víkend, měla dosah k více než 1,3 milionům lidí. A díky ní tvůrci sledovali, jak každé dvě minuty naskakuje nové stažení.