TOP virály týdne: Nike, Bungee a zapomenutý telefon

Objevili jsme úspěšné české virální video, které není od Viral Brothers. A říkáme si, jestli by třeba taková Miley Cyrus o svém posledním výstupu slyšela radši lež nebo pravdu.

Nike Presents: Just Do It — Possibilities

Už skoro 7 milionů zhlédnutí má další peckoidní kousek od našich superhrdinů z Wieden + Kennedy pro Nike. Nechybí příběh, pointa, ani sportovní celebrity. Prostě paráda jako všechno s podpisem W+K.

2014 Kia Soul Hamster Commercial (Lady Gaga “Applause” Official Song)

Kia se svých otravných křečků ne a ne zbavit. V reklamách maskotí už dlouhé 4 roky a teď by je k životu měla přivést spolupráce s Lady Gaga. Ale otravní jsou prostě pořád. 2 miliony zhlédnutí.

Human Bungee Slingshot – Human Catapult!

YouTube superstar devinsupertramp (psali jsme o jeho videích několikrát, naposledy o jeho World’s Most Insane Rope Swing Ever) pustil do světa další bláznivinu. Tentokrát si v pohodlí z domova můžete užít Bungee Slingshot. Hodně nenápadně sponzorováno Mountain Dew.

Miley, You’re a Good Girl (Jon Lajoie)

O naší oblíbené koksové víle Miley Cyrus jsme obšírně psali (ehm, teda myslel jsem “psali”) už včera v TOP memech, ale zaujal nás ještě ultra rychle spíchnutý song od Jona Lajoie, který je prostě boží. 1 milion zhlédnutí za dva dny. Ukázka z textu:

We want topless women in our music videos
We want pop stars acting like they’re in a porno
You know we want it and we gettin’ what we ask for
But when Miley does it we say “Oh my God No!!”

I Forgot My Phone

Tohle video sem dáváme jenom proto, že má masivní úspěch (13,5 milionů zhlédnutí a stovky tisíc sdílení). Každopádně se nám nelíbí to “bottom-line” poselství. Co jako má bejt špatnýho na tom, že člověk potřebuje i v hospodě zkontrolovat, jestli na internetu není něco novýho??

Skyfall в исполнении хора Русской армии. Утро на 5

Skyfall v provedení ruského armádního sboru je prostě něco, co byste měli vidět.

Lež vs Pravda: Kdyby muži říkali pravdu

Hurá! České video, které se virálně šíří a není od ViralBrothers!

Total
0
Shares
Další články