TOP virály týdne: Neuvěřitelný hudební nástroj & Kámen, nůžky, papír

To jste ještě neviděli. Na těch internetech byla zase pořádná sklizeň. Pusťte si pět nej videí tohoto týdne. Možná přijde i Trump.

Neuvěřitelný hudební nástroj rozezní 2000 kovových kuliček

Švédský muzikant Martin Molin si vystačí sám. Vytvořil mimořádný hudební nástroj, který pomocí 2000 kovových kuliček nahradí celou kapelu. Dřevený nástroj trvalo postavit 14 měsíců a obsluhuje se pomocí pák, řemenů a ozubených kol. Vosolte repráky a sledujte.

Kámen, nůžky a papír jsou kamarádi do deště

Kámen, nůžky a papír spolu na první pohled nemají příliš společného, ale to je před ničím nezastaví. Tahle roztomilá reklama na Android od agentury Droga5 je opět postavená na sloganu „Be together. Not the same.“ Připravte si kapesníčky, je to doják.

Burger King odhalil skutečný konec reklamy McDonald’s

Nic člověku nezlepší den tak, jako nemilosrdná válka značek. McDonald’s nedávno machroval, jak má v porovnání s Burger Kingem své restaurace na každém rohu. Jenže s králem se nevyjebává! A tak na sebe odpověď Burger Kingu nenechala dlouho čekat.

Kdo jen čeká, nic nezkazí

Lidé odkládající důležitá rozhodnutí. Lidé donekonečna čekající na ten správný okamžik. Znáte někoho takového? Možná jednoho potkáváte každé ráno v zrcadle. Pamatujte, že teď je stejně dobrý čas jako každý jiný.

John Oliver to natřel Trumpovi Drumpfovi

John Oliver to zase dokázel. Tentokrát se terčem jeho ostrovtipu nestal nikdo jiný než Donald Trump. Jediný problém je snad v tom, že logika a pravda nikdy nedokáže idioty přesvědčit. To je to, co z nich dělá idioty.

Total
0
Shares
Další články