TOP virály týdne: Nechte se unést

Fotbal, auta, hudba, chipsy. Každý máme téma, u kterého jde racionální uvažování stranou. V extrémní podobě to ukazuje dost divná reklama na Doritos, na své si ale dnes přijdou i obdivovatelé nejlepšího fotbalisty planety nebo příznivci originálních svatebních videí.

MINI Attempts First Ever Unassisted Backflip

Přestože MINI není zrovna auto, které si na prvním místě spojujeme s adrenalinovou zábavou, tenhle klip (a jeho další pokračování), možná náš názor změní.

Doritos® – Goat 4 Sale

Doritos je jedním z tradičních inzerentů největšího reklamního svátku roku – Super Bowlu. Letos se v Doritos rozhodli skrze Facebook aplikaci nechat své fanoušky rozhodnout, která z reklam nakonec poběží během akce. Zatím vede tahle ujetost:

2012 FIFA World Player of the Year: adidas celebrates Leo Messi

Dnešní reklamní část uzavírá Adidas, který do světa pustil svůj tribut nejlepšímu fotbalistovi planety, Leo Messimu. Přes 2 miliony zhlédnutí. Fotbal prostě pořád táhne.

My Wedding Speech

Z virálů nereklamních boduje v těchto dnech především tenhle neobvyklý svatební proslov, který se dostal až k hranici 3,7 milionu zhlédnutí.

PANE PREZIDENTE :(((

A nakonec z česko-slovenského YouTube. Ruda z Ostravy a Klausova amnestie. Na české poměry fenomenálních 760 tisíc zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Kaskadérské kousky a příběh Lega

Tentokrát se nám sešlo několik poněkud extrémních příspěvků. Přecházení po laně mezi dvěma jedoucími kamiony, dvacetiminutové video a extrémně nenávistné reakce na poměrně nevinný virál jsou věci, které ani v téhle divoké rubrice zas tak často nemíváme. Ale přinejmenším těch 20 minut na skvělý příběh Lega si vážně najděte...