TOP virály týdne: Návrat do budoucnosti ČR

Dokáže Márty s Doktorem zvrátit osud České Republiky?

Jááj, budoucnost. Tady vidíme velký špatný! Stát už dokonce prodal i sochu svatého Václava. A bude hůř. Dokáže Márty s Doktorem zvrátit osud Česka? Jestli ne, tak je to úkol pro nás všechny!


Zlatá jízda Ester Ledecké v super-G

Zaváhala, chybička, zase chyba… a zlato! Alespoň tak vypadal komentář k zlaté jízdě Ester Ledecké v ČT. Tady tu parádu máte hezky bez řečí.


Pitomio Okamura určuje významný den

Chudáček Okamura, moderátor na něj zase útočil, zatímco on měl horečku. Celá republika to viděla!


Hudební nástroj vyrobený z Furbies

Pamatujete si na tyhle zmetky? Poprvé se objevily v roce 1998, do historie se ale zapíšou až letos, kdy YouTuber Sam Battle udělal ze 44 zmetků hudební nástroj.


Jak zní popové hity v opuštěných obchoďácích?

YouTuber Cecil nechává hrát popové hity z malých reprobeden v rozlehlých prostorách obchoďáků. Sice tomu moc nerozumíme, ale líbí se nám to.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Známe program Startup Summit 2015 – vystoupí ředitelé korporací, investoři i zakladatelé úspěšných startupů

Konference Startup Summit 2015 si dala za úkol propojit osobnosti z velkých firem se startupy a navázat oboustranně prospěšnou spolupráci. Na právě zveřejněném programu naleznete známá jména velkého byznysu, například Tomáše Budníka (generální ředitel O2) nebo Andreu Hepnerovou (výkonná ředitelka českého SAPu). Kromě nich se můžete těšit na panelové diskuze s investory a zakladateli, řízený networking nebo na Startup Summit Pitch.