TOP virály týdne: Lidské domino, explodující meloun, Jason Statham a Taylor Swift

Padl nový světový rekord. Nestojí za ním ovšem BuzzFeed, který rozbil melounem internet, ani Jason Statham či Taylor Swift. Do Guinessovy knihy rekordů se dostalo více než 1000 obyčejných pracovníků jedné americké firmy. Koukejte.

Největší lidské domino ever

Nový světový rekord největšího lidského domina s matracemi padl v americkém Marylandu. Každý z více než 1000 pracantů se přimáčkl na matraci a stoupl si odvážně do řady. Stačilo strčit do prvního a jelo to. Než na zem dopadli úplně všichni, zabralo to dlouhých 13 minut a 38 sekund. Vše se povedlo na první pokus. Just wow.

BuzzFeed rozbil melounem internet

Kolik gumiček je zapotřebí, aby explodoval meloun? To se rozhodli zjistit v BuzzFeedu – hezky gumičku po gumičce. Skvěle využili živého videovysílání na Facebooku a dokázali zaujmout více než 800 000 lidí najednou! Tohle je budoucnost televize.

Watch us explode this watermelon one rubber band at a time!

Posted by BuzzFeed on Friday, 8 April 2016

Mobil za volantem? Tohle vám hrozí!

Mobil za volant skutečně nepatří. Facebookování, telefonování nebo snapchatování za volantem je vážně nebezpečné. A smrtelná nehoda není to nejhorší, co se vám může stát.

Jason Statham. Jason Statham úplně všude

Jason Statham na motorce. Jason Statham v šatech. Jason Statham v kočárku. Jeho holá hlava je holt k nepřehlédnutí v každém převleku. LG G5 je očividně akční telefon, minimálně dle jejich nové reklamy.

Taylor Swift vs. běžecký pás

Zpívat to neumí. Běhat to neumí. Co to je? Taylor Swift. Ta si v nové reklamě na Apple Music zarapovala song od Drakea a rozplácla se na běžeckém páse.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ochrana soukromí v mobilních aplikacích podle EU dá firmám pořádně zabrat

Na konci února vydala evropská Pracovní skupina pro ochranu údajů podle článku 29 jedno ze svých pravidelných stanovisek. Stanovisko 2/2013 je ovšem zajímavé tím, že je prvním, které se komplexně zabývá ekosystémem mobilních aplikací. Co z něj vyplývá? Že všem, kdo v tomto ekosystému profesionálně působí, bude pokud jde o soukromí uživatelů v budoucnu pořádně horko.