TOP virály týdne: Leonardo DiCaprio se snaží zachránit planetu

Klimatické změny nejsou prča. Ani krvavý souboj tučňáků. Natož taková revoltující BBC. TOP virály týdne tentokrát zcela vážně. Přesvědčte se na vlastní slzné kanálky.

Leonardo DiCaprio se snaží zachránit planetu

Klimatické změny nejsou prča. Fakt ne. Leonardo DiCaprio ve svém novém celovečerním dokumentu dokonce naznačuje, že je s námi konec. Na jedné straně tají ledovce a vymírají živočišné druhy, na straně druhé si obří korporace mastí kapsy. Nabízí se otázka: Kde je Jan Tuna, když ho skutečně potřebujeme? Hashtag globální oteplování.

Tučňák načape svou partnerku s jiným tučňákem. Následuje krvavý souboj

To jste ještě neviděli. Ve velmi znepokojivém videu od National Geographic vidíme tučňáka, který přistihne svou partnerku s jiným tučňákem. Vypukne krvavý souboj, ve kterém jde o čest i oči. Upozornění: Záběry jsou velmi drsného charakteru!

Video vyvolalo spoustu otázek:

Poslanec chtěl po BBC hymnu, tak mu pustili Sex Pistols

Britská veřejnoprávní televize BBC vždy ráda vyhoví. Obzvláště pánovi poslanci, který chtěl na oslavu brexitu zahrát hymnu God Save the Queen. BBC mu namísto ní pustila stejnojmennou skladbu od Sex Pistols. Pan poslanec nebyl nadšený.

Nádherná podzimní Praha z dronu

Kdybych se musel oženit, vzal bych si za ženu podzimní Prahu.

Epický Silver Surfer halloweenský kostým

Jesse Welle se zamaskoval jako tajemný posel Silver Surfer a křižoval New York na svém stříbrném surfu. S produkcí videa mu pomáhal i známý youtuber Casey Neistat.

Total
0
Shares
Další články