TOP virály týdne: Konečně zase český virál

České virální video, které by mělo přes 2 miliony zhlédnutí, nemusí být jenom od ViralBrothers (i když i ti mají nový kousek venku), nebo reklama od T-Mobile. Žebříčky aktuálně drtí neuvěřitelné video, ve kterém s otevřenou hubou sledujete, co všechno umí Word (jo, fakt!).

Was iOS 7 created in Microsoft Word?

Václav Krejčí a jeho “tutoriál” na to, jak si ve Wordu (ne Photoshopu, ale Wordu, opravdu) můžete sami vytvořit kopii hlavní screeny iOS 7. Video má už skoro 2,5 milionů zhlédnutí a je prostě fascinující. Mimochodem, až si budete příště psát do životopisu “pokročilá znalost kancelářského softwaru”, vzpomeňte si na to, co jste právě viděli..

For The Players Since 1995

A zase Play Station. Minulý týden boží video Perfect Day, pár měsíců zpátky epická reklama Greatness Awaits a teď tahle komorní, nostalgická a povinná záležitost pro všechny hráče. Líbí a moc!

Honda Illusions, An Impossible Made Possible – New CR-V 1.6 Diesel Video

Ani Honda není v TOP virálech nováčkem. Naposledy pobavila petrolheady s tribute videem pro Aysrton Sennu, s nejvýkonnější sekačkou všech dob, s luxusním minifilmečkem Hands, nebo moc hezkým aprílovým vtípkem Honda Hair. Tentokrát na to jde přes optické iluze.

The Ultimate Smartphone Photobooth

Jak zpropagovat nové chipy do telefonů? Tohle může být odpověď. 3 miliony zhlédnutí.

GoPro: Backflip Over 72ft Canyon – Kelly McGarry Red Bull Rampage 2013

Je tohle nejluxusnější POV video všech dob (a ne, není to porno)? Nemůžu se dočkat až si to pustíme na velkém plátně na dalším ViralFestu, protože i na normálním monitoru jsme u tohohle nemohli skoro dejchat. Jo, a samozřejmě nepřekvapí, že je to joint produkce GoPro a RedBull. Na tyhle dvě značky prostě v tomhle ohledu bohužel fakt nikdo nemá. 3 miliony zhlédnutí.

KECY ViralBrothers – Smartfouny

Další český virálek je po nějaké době opět od ViralBrothers. Tentokrát zvolili trochu jinou formu (možná už je přeci jenom po tolika videích ty debilní kecy už nebaví?), ale ani tak se o žádnou hitparádu nejedná. Ale má to skoro 300 tisíc zhlédnutí, takže byste o tom měli vědět, abyste byli v obraze v tom, co dneska na českém YouTube frčí..

Vierjarige Tristan danst Gangnam style in Belgium’s Got Talent

Virální senzací minulého týdne je čtyřletý superroztomilý chlapeček v belgické talentové show. Co dělá? Tančí Gangnam style! A i když jsme mysleli, že tenhle song nebudeme chtít už tenhle rok ani jednou slyšet, tohle stojí za výjimku. 5 milionů zhlédnutí.

Lord of the Rings In Real Life – Movies In Real Life (Episode 3)

You shall not pass! Legrácka na závěr.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Tržby Seznamu se blíží třem miliardám korun

Seznam navzdory rostoucí globální konkurenci stále roste. Loni meziročně poskočil o 6 procent, s tržbami z reklamy 2,834 miliard korun a ziskem před odpisy a zdaněním 947 milionů. Společnost chce dál invovovat - plánuje další možnosti cílení reklamy, vlastní datové centrum a do dvou let vlastní Street View.