TOP virály týdne: Konečně užitečná aplikace internetu!

O internetu věcí jste už určitě slyšeli. Ale že by zásadní inovaci do tohoto prostředí vnesl zrovna Durex, jsme tedy nečekali. Tedy, není možná až tak zásadní, ale pro koncové uživatele určitě užitečnější než ovládání závěsů přes iPhone appku. Vedle toho si připomeneme úspěch Evianu, necháme se trochu vystrašit od LG a nakonec nechybí ani ruské koťátko.

Durex Fundawear — Touch over the Internet

Jestli jste si mysleli, že nikdo nevymyslí lepší využití internetu než je sledování porna a roztomilých zvířátek, mýlili jste se. Chytré hlavy v Durexu se nad možnostmi online komunikace hluboce zamyslely a tohle je výsledek:

baby&me / the new evian film

O tančících batolatech jsme už psali začátkem týdne, v přehledu virálů ale chybět samozřejmě nemůžou. Aktuálně video přeskočilo 33 milionů zhlédnutí.

Stage Fright – So Real It’s Scary 2 #LGStageFright

LG se nás sérií virálních klipů snaží přesvědčit, že sledování jejich nových modelů televizí je vlastně jako koukání na skutečný svět. Nejsme si ovšem jistí, jestli zrovna tohle je férová validace.

Attacked By Ferrari Owner – Pee Prank

Už 10 milionů zhlédnutí má tenhle prank na “invalidu” ve Ferrari. Je vidět, že to není jenom náš lokální problém…

Кот и пылесос

Nejste zběhlí v azbuce? My také ne, ale Google Translate pomohl hádanku rozluštit – klip se jmenuje “Kočka a vysavač”. A ano, je to opravdu výstižné pojmenování tohoto psychadelického uměleckého kousku. Téměř 5 milionů zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články