TOP virály týdne: Konečně Tesla, kterou si můžete dovolit

Konečně Tesla za rozumnou cenu. Nasedněte si a projeďte se až na konec světa! Nebo aspoň do Gotham City.

Konečně Tesla, kterou si můžete dovolit

Tesla Model S. To je fáro, co? Chcete si i vy vozit svůj zadek jako Elon Musk nebo Tomáš Čupr? Máme pro vás skvělou zprávu: nyní si Teslu můžete konečně dovolit. Stačí se vrátit do dětských let.

Hasta la vista, baby!

Boston Dynamics představila nejnovější verzi svého humanoidního robota Atlas. A pokrok je to až neuvěřitelný! Dobrá zpráva je, že lidstvu ve válce proti strojům zatím stačí obyčejná hokejka. Otázkou je, co přinese budoucnost. Johne Connore, kde jsi?

Well, that escalated quickly…

Terminator

Když do Gotham City, tak jedině letecky

Turkish Airlines jsou oficiálním partnerem filmu Batman vs. Superman, takže létají i do Gotham City. Až tam budete, doporučujeme navštívit především Opera House. Hlavně s sebou nezapomeňte vzít také své rodiče.

Samsung to rozbalil se svou historií

Samsung po svém uchopil populární “unboxing” videa a pěkně to rozbalil. Very najs bjůtifl.

P. S. Ten energický song je Figure It Out od Royal Blood.

Nejlepší freeskier Candide Thovex se zase předvedl

Candide Thovex je ikona zasněžených plání a mistr dechberoucích skoků. Teď se legendární série jeho videí dočkala třetího pokračování. Fakt jízda!

Málo sněhu, no a co?

Akrobatický lyžař Daniel Honzig tento týden sháněl přes server Sportstarter.cz peníze na svou přípravu. Rád by totiž startoval na zimních olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu. Mistr republiky v jízdě na boulích tak na sjezdovce na tanvaldském Špičáku natočil s kamarádem video, aby oslovil fanoušky.

Málo sněhu, no a co? → www.Sportstarter.cz

Posted by Sportstarter.cz on Friday, 19 February 2016

Moje sestra je zebra

Haranti, kdo by je nemiloval. Tahle malá holčička počmárala lihovkou sestřičku tak, aby vypadala jako zebra. A důvod? Prostě miluje zebry. My teď už taky.

Ohhhhh k. I knew they seemed too quiet….//To use this video in a commercial player or in broadcasts, please email licensing@storyful.com //

Posted by Amy Herrmann on Thursday, 18 February 2016

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Skrytá kamera: Je v pořádku fotit na Instagram cizí jídla?

Fotky jídla se staly fenoménem už na Facebooku, teprve Instagram ale tuto kategorii dovedl k dokonalosti. Někdo se jí vysmívá, někoho irituje, tváří v tvář milionům vyfocených talířů ale ztrácí jakékoliv argumenty váhu. I tahle oblast má svá pravidla a etiketu a jejich hranice se vydala zkoumat partička z YouTube kanálu TheOfficialHungry.
Přečtěte si více

Jakub Rož: Zážitky z Techweek a proč se konference vyplatí

Již podruhé proběhla v Chicagu konference Techweek, které se v minulém ročníku účastnilo přes 2000 lidí. Je to týden plný zajímavých osobností, přednášek, večerních party, elevator pitchů (výtahů tam prý je opravdu hodně) a samozřejmě startupů. Jakub Rož z mySchoolNotebook.com se nyní zařadil k těm, kdo začínající projektům účast na podobných akcích vřele doporučují.