Top virály týdne: Kobe, Messi a Obama táhnou

Před Vánocemi značky výdaji na celebrity nešetřily – najdete tu Justina Biebera, Lionela Messiho nebo třeba nejmocnějšího pejska planety na roztomilé procházce. Opět se objevuje také koncept přiznaného pokusu o virál a na závěr tu máme něco, co nám hlava nebere.

Bo Inspects the 2012 White House Holiday Decorations

Náš současný prezident naštěstí vlastní YouTube kanál neprovozuje, holduje raději vydávání jedné knihy za druhou. Jak na tom bude ten další, to je také otázka, protože až na pár světlých výjimek je využívání moderních komunikačních prostředků pro prezidentské kandidáty v nejlepším případě až na druhé koleji – když, tak je hlavní volbou v podstatě jen Facebook. Americký prezident a jeho administrativa nepodceňují ani Facebook, ani Twitter a samozřejmě ani YouTube. Dva miliony zhlédnutí za procházku vánočně ozdobeným Bílým domem s prezidentským psíkem.

Victoria’s Secret Angels Lip Sync ‘Beauty & A Beat’

Victoria’s Secret + Justin Bieber + zákulisní záběry. V tomhle videu je prostě všechno. A pro každého.

Kobe vs Messi: Legends on Board – Turkish Airlines

Dramaticky nejúspěšnějším virálem konce roku (myslíme si, že už ho jen tak něco nepřekoná) je reklama na Turkish Airlines s Kobe Bryantem a Lionelem Messim. Video v době psaní tohoto článku atakuje hranici 45 milionů zhlédnutí za méně než týden od zveřejnění.

TomTom (almost) makes a viral

TomTom je virální stálicí, i když zopakovat úspěch klipů s mistrem Yodou nebo Darth Vaderem se už asi nepodaří. Aktuálně má poslední video z jeho dílny okolo 550 tisíc zhlédnutí.

QUAY Toothpaste ‘SMILE’ Film

Pekelná šílenost s nejpekelnější pointou, co jsme letos viděli. Je to trochu NSFW, ale tohle si prostě nemůžeme nechat pro sebe!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Gangnam Style: Show me the money!

Je zvláštní, že s tím někdo přišel až teď. New York Magazine spočítal, kolik vlastně PSY (a ostatní okolo) vydělali na megavirálním hitu Gangnam Style. A jsou to, jak jinak, opravdu zajímavá čísla.