TOP virály týdne: Jste to, co si čtete v metru!

Ach, ty internety, jak nás těmi videi rozmazlují. Jeden týpek si čte dost divný knihy v metru, druhý mluví pomocí iPadu a další ne a ne se vrátit do auta. Taky se tu mihne modelka Victoria’s Secret Gigi Hadid. To byl zase týden.

Jste to, co si čtete v metru!

Metro je skvělým místem k dohnání četby. Scott Rogowsky si ale na veřejnosti nečte jen tak ledajaké knihy. Podívejte se, jak lidé reagují na knihy jako např. Mein Kampf pro děti.

“Comments are disabled for this video”

Apple se připojil k Měsíci přijetí autismu s novou dvojicí reklam. Tato dubnová událost oslavuje různorodost a podporuje autisty v tom, aby byli sami sebou. Video níže nese název Dillanův hlas a ukazuje, jak iPad pomáhá tomuto mladému muži s autismem žít ve světě, který úplně nechápe vše, s čím se musí potýkat.

Udržíte zrak na topmodelce Gigi Hadid?

Modelka Victoria’s Secret Gigi Hadid se šla projet. A rovnou v nové interaktivní reklamě na BMW M2 Coupé. Uhodnete, ve kterém voze BMW Gigi Hadid sedí? Že by v tom modrém? Snad se lépe zorientujete v 360° videu.

Netrpěliví psi čekají v autě na páníčka

Nejhorší na světě je čekání. Dva psí parťáci, kteří jsou už bůhvíjak dlouho zavření v autě, ho mají taky dost… Na svého páníčka tedy zatroubí.

Total
0
Shares
Další články