TOP virály týdne: Jiný svět

Největší virál ze všech nás teprve čeká, ale abychom to neděle vydrželi, máme tady alespoň několik emotivních předkrmů. Obzory si můžete rozšířit nejen o svět nad hranicemi oblohy, ale také o perspektivu života ve třetím světě nebo o silný pohled do světa otce, jehož dcera si za manžela bere… manželku.

Supersonic Freefall – Red Bull Stratos CGI

Tohle video sice není úplně aktuální (z července letošního roku), ale pokus o jeden z nejdražších virálů všech dob (zabalený do pokusu o překonání několika světových rekordů a pomoc vědě – klasický Red Bull style marketing) aktuální pořád je. V úterý se sice Felixovi Baumgartnerovi skočit nepodařilo kvůli silnému větru, ale další pokus ho čeká už v neděli a my budeme s miliony dalších lidí přilepených u YouTube u toho.

TomTom does the Robot: TomTom Navigation now on Android

TomTom přináší svoji vyhlášenou navigaci i do telefonů s operačním systémem Android. Jak tuhle novinku odprezentovat? Co takhle říct všem zaměstnancům, ať tančí jako roboti?

First World Problems Anthem

“First World Problems”. Tak se říká tomu, když si my v tzv. bohatých zemích na něco stěžujeme. Chytrá nezisková kampaň.

London raises a toast for Arthur’s Day

Nejúspěšnější video dnešního výběru (2,4 milionu zhlédnutí) je přípitek k výročí Arthura Guinnesse. Nic moc virálního (kromě pár hvězd) na tom neshledáváme, ale budiž…

Find Your Understanding: Expedia Find Yours

Hodně dojemné video z produkce Expedie, které už dosáhlo na sympatické 2 miliony zhlédnutí.

JORDAN CP3.VI: Cut Through L.A.

Nemusíte vždy točit videa s hollywoodskými rozpočty. Někdy stačí natočit jenom chytrou živou sochu proměněnou v ambient outdoor reklamu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ivo Lukačovič se vrací do vedení Seznamu

Ivo Lukačovič, zakladatel a většinový majitel Seznam.cz, se rozhodl více se věnovat aktivitám společnosti. Chce být chodu firmy blíže a bude ovlivňovat strategii a fungování služeb. Nebude mít nicméně žádnou speciální exekutivní roli, Pavel Zima tedy zůstává generálním ředitelem společnosti zodpovědným za její chod a fungování.
Přečtěte si více

Nejzajímavější sociální a mobilní kampaně

Tentokrát se nám tu sešel silný výběr. Díru do světa zase jednou udělala slovenská Zaraguza díky chytrému vylepšení Facebooku, další inovativní agentury zase dokázaly neobvykle využít třeba aplikaci Draw Something nebo funkci přeskakování reklamy na YouTube. A nechybí ani kampaně roztomilé, krutopřísné nebo vyloženě morbidní.