TOP virály týdne: Jiný svět

Největší virál ze všech nás teprve čeká, ale abychom to neděle vydrželi, máme tady alespoň několik emotivních předkrmů. Obzory si můžete rozšířit nejen o svět nad hranicemi oblohy, ale také o perspektivu života ve třetím světě nebo o silný pohled do světa otce, jehož dcera si za manžela bere… manželku.

Supersonic Freefall – Red Bull Stratos CGI

Tohle video sice není úplně aktuální (z července letošního roku), ale pokus o jeden z nejdražších virálů všech dob (zabalený do pokusu o překonání několika světových rekordů a pomoc vědě – klasický Red Bull style marketing) aktuální pořád je. V úterý se sice Felixovi Baumgartnerovi skočit nepodařilo kvůli silnému větru, ale další pokus ho čeká už v neděli a my budeme s miliony dalších lidí přilepených u YouTube u toho.

TomTom does the Robot: TomTom Navigation now on Android

TomTom přináší svoji vyhlášenou navigaci i do telefonů s operačním systémem Android. Jak tuhle novinku odprezentovat? Co takhle říct všem zaměstnancům, ať tančí jako roboti?

First World Problems Anthem

“First World Problems”. Tak se říká tomu, když si my v tzv. bohatých zemích na něco stěžujeme. Chytrá nezisková kampaň.

London raises a toast for Arthur’s Day

Nejúspěšnější video dnešního výběru (2,4 milionu zhlédnutí) je přípitek k výročí Arthura Guinnesse. Nic moc virálního (kromě pár hvězd) na tom neshledáváme, ale budiž…

Find Your Understanding: Expedia Find Yours

Hodně dojemné video z produkce Expedie, které už dosáhlo na sympatické 2 miliony zhlédnutí.

JORDAN CP3.VI: Cut Through L.A.

Nemusíte vždy točit videa s hollywoodskými rozpočty. Někdy stačí natočit jenom chytrou živou sochu proměněnou v ambient outdoor reklamu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Tržby Seznamu se blíží třem miliardám korun

Seznam navzdory rostoucí globální konkurenci stále roste. Loni meziročně poskočil o 6 procent, s tržbami z reklamy 2,834 miliard korun a ziskem před odpisy a zdaněním 947 milionů. Společnost chce dál invovovat - plánuje další možnosti cílení reklamy, vlastní datové centrum a do dvou let vlastní Street View.
Přečtěte si více

Bankovní trojan řádí i v Česku, spadeno má na bitcoiny

S růstem kurzu bitcoinu se z virtuální měny stává čím dál tím zajímavější komodita pro internetové piráty. Bezpečáci z ESETu objevili novou vlnu bankovního viru Hesperbot. Stejně jako v předešlých případech, i tentokrát hrozba využila nebývale působivou kampaň založenou na důvěryhodných organizacích, čímž své oběti nutila ke spuštění malwaru.