TOP virály týdne: Jiný svět

Největší virál ze všech nás teprve čeká, ale abychom to neděle vydrželi, máme tady alespoň několik emotivních předkrmů. Obzory si můžete rozšířit nejen o svět nad hranicemi oblohy, ale také o perspektivu života ve třetím světě nebo o silný pohled do světa otce, jehož dcera si za manžela bere… manželku.

Supersonic Freefall – Red Bull Stratos CGI

Tohle video sice není úplně aktuální (z července letošního roku), ale pokus o jeden z nejdražších virálů všech dob (zabalený do pokusu o překonání několika světových rekordů a pomoc vědě – klasický Red Bull style marketing) aktuální pořád je. V úterý se sice Felixovi Baumgartnerovi skočit nepodařilo kvůli silnému větru, ale další pokus ho čeká už v neděli a my budeme s miliony dalších lidí přilepených u YouTube u toho.

TomTom does the Robot: TomTom Navigation now on Android

TomTom přináší svoji vyhlášenou navigaci i do telefonů s operačním systémem Android. Jak tuhle novinku odprezentovat? Co takhle říct všem zaměstnancům, ať tančí jako roboti?

First World Problems Anthem

“First World Problems”. Tak se říká tomu, když si my v tzv. bohatých zemích na něco stěžujeme. Chytrá nezisková kampaň.

London raises a toast for Arthur’s Day

Nejúspěšnější video dnešního výběru (2,4 milionu zhlédnutí) je přípitek k výročí Arthura Guinnesse. Nic moc virálního (kromě pár hvězd) na tom neshledáváme, ale budiž…

Find Your Understanding: Expedia Find Yours

Hodně dojemné video z produkce Expedie, které už dosáhlo na sympatické 2 miliony zhlédnutí.

JORDAN CP3.VI: Cut Through L.A.

Nemusíte vždy točit videa s hollywoodskými rozpočty. Někdy stačí natočit jenom chytrou živou sochu proměněnou v ambient outdoor reklamu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Jak lidé používají LinkedIn

Pokud častěji pracujete se sociální sítí pro správu profesionálních kontaktů LinkedIn, nebo některé vaše pracovní výsledky na jejím správném užívání dokonce závisí, určitě se hodí vědět, kdo jsou její uživatelé a jak se sítí nejčastěji nakládají. A to i v případě, že vás zkrátka jen zajímá, jak moc zapadáte do škatulky "běžného uživatele".
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Dětičky, Photoshop a aerolinky

Dětičky v dnešním výběru rozesmějí i dojmou, Virgin America se jako mnohé ostatní aerolinky snaží udělat bezpečnostní instrukce sexy, spartakiády pořád fungují a Morgan Freeman čte What Does The Fox Say (což samozřejmě musíte slyšet). Je to prostě zase nářez.