TOP virály týdne: Jennifer Aniston vs. Dominika Myslivcová

Uplynulý týden nás zaujaly hlavně ženy a dívky. Jennifer Aniston v rozhovoru s geniálním Chrisem Starkem (jo, ten s tou Milou Kunis), neuvěiřitelná jihokorejská sportovkyně, tlumočnice do znakové řeči a v našich místních žebříčcích boduje Dominika Myslivcová se svou diskotékou.

Jennifer Aniston talks to Chris Stark off the Scott Mills show

Chris Stark dělá poměrně neobvyklé rozhovory. Proslavil se kouzelným interview s Milou Kunis (taky tedy zčásti proto, že Mila Kunis je boží, že jo..), které už má přes 12 milionů zhlédnutí a rozhodně to není rozhovor, který byste obvykle očekávali. Podobně netradičním způsobem vyzpovídal i Jennifer Aniston a video má už přes 2 miliony zhlédnutí.

Dominika Myslivcová- Jako já (Kara- Step)

Blondýnku, která trhá rekordy ve sledovanosti, máme i u nás v Česku. Dominika Myslivcová pustila do světa svůj nejnovější hudební počin. Jeho kvality hodnotit nebudeme, ale jak píše kolega Jarda Konáš ve svých Hudebních masakrech, je to prostě růžový Mordor. Klip má už skoro 250 tisíc zhlédnutí, což na první pohled nemusí vypadat jako číslo vyrážející dech, ale schválně se podívejte na to, kolik zhlédnutí mají klipy řekněme tradičnějších českých zpěváků a kapel..

There’s Something Not Right About Jane…

Virální reklama na mobilní appku Wish Clouds a 2,5 milionu zhlédnutí. Nás to ale zas až tolik nezaujalo…

Foot Locker – The Endorser feat. Blake Griffin and Chris Paul

Videa z poslední série reklam na Foot Locker překvapivě fungují. Poslední s Shaqem a Tygou má zle přes 6,5 milionu zhlédnutí, nejnovější s Blakem Griffinem a Chrisem Paulem už přes 3,7 milionu zhlédnutí. Americké celebrity na americké diváky prostě fungují.

The Best VINES of 2013 Compilation! (77 VINES!)

Trestuhodně jsme ve virálech opomíjeli famózní fenomén, který aktuálně používá až 40 milionů lidí po celém světě. Jedná se o Vine a ne, opravdu si nebudeme ukazovat jednotlivá šestivteřinová videa. Superpopulární jsou totiž celé kompilace. Jako třeba tahle následující, která má už 8,5 milionu zhlédnutí.

Grand Theft Auto Online: Official Gameplay Video

V podstatě každý druhý týden teď opanují žebříčky sledovanosti “reklamy” na hry. Přes 6 milionů zhlédnutí má tohle gameplay video na GTA Online.

South Korean taekwondoist/actress Tae-Mi’s first pitch

A něco z jiného kraje planety. Takhle vypadá zahajovací nadhoz v jihokorejské basebalové lize od místní celebrity sportovkyně Tae-Mi. 2 miliony zhlédnutí.

Amazing Sign Language Lady

RayWilliamJohnson objevil v hlubinách YouTube další parádní video. Tentokrát s překladatelkou do znakové řeči na koncertě. Ray má základnu svých fanoušků jistou, takže to, že má video už přes 2,5 milionu zhlédnutí, dvakrát nepřekvapí.

Russian Navy Hovercraft Lands On Busy Beach.

A nakonec hodně aktuální věc. Ruské armádní vznášedlo přistává na pláži plné lidí. Podle všeho to není fake a video přebírají média z celého světa. 5 milionů zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

SPIR vs. Google: Českému sdružení se nelíbí aktivity nejpopulárnějšího vyhledávače

Podle českého sdružení SPIR se antimonopolní vyšetřování Googlu před Evropskou komisí významně dotýká i českého trhu. SPIR se proto rozhodl informovat českou veřejnost o tom, proč nesouhlasí s posledními návrhy Googlu na řešení problémů v jeho službách. O těchto návrzích má Evropská komise vydat konečné rozhodnutí během června.
Přečtěte si více

Facebook umožní částečné odhlášení ze Sponsored Stories

Na základě mimosoudního vyrovnání, na které přistoupil Facebook ve věci žaloby pěti kalifornských občanů na Sponsored Stories, se sociální síti zkomplikuje její pozice v reklamě. Součástí vyrovnání totiž je, že uživatelům umožní odmítnout využívání jejich aktivit pro potřeby tohoto klíčového reklamního formátu.