TOP virály týdne: Jak jí zvířátka, Ship My Pants a Díky, seš Bauč!

Další týden, další dávka nejlepších videí. Z těch reklamních boduje dokonalé Ship My Pants!, Old Spice s dalšími ujetostmi a GoPro s Kenem Blockem na misi v Rusku. Z těch nereklamních si ukážeme, jak jí svoje žrádlo zvířátka, jak virální je nový klip made by PSY a na závěr double úder českých rapperů z McDonald’s!

Ship My Pants

Už ke 13 milionům zhlédnutí směřuje tahle dokonalost propagující rozvoz produktů zdarma. I also just shipped my pants!

GoPro: Ken Block in Russia

Zatím jenom milion zhlédnutí má tohle decentní, vyloženě nízkonákladové promo na GoPro kamery v hlavní roli s naším oblíbencem Kenem Blockem (pokud neznáte GYMKHANU, nevíte o virálech vůbec nic!). Schválně – kolik v klipu napočítáte GoPro kamer?

Old Spice | Watermelon

Old Spice, Wieden+Kennedy a další šílenost. Tentokrát jsou z toho 4 miliony zhlédnutí.

Old Spice | Shower

A ještě jednou od stejné značky, v podobném duchu. 1 milion zhlédnutí.

PSY – GENTLEMAN M/V

Za pět dní má nový klip virální legendy z Jižní Koreje moc hezkých 145 milionů zhlédnutí. Miliarda z toho asi tentokrát nebude, ale stejně je to neuvěřitelný výkon. A přitom je to taková blbost, že?

How Animals Eat Their Food

Tohle jste už pravděpodobně viděli, protože se to jako lavina šířilo i mezi českými obdivovateli laskavého a inteligentního humoru na úrovni. Neuvěřitelná kombinace nápadu a komiky, se kterou se nepotkáváte každý den, má na kontě už 40 milionů zhlédnutí.

Fajn pár za pár

A na závěr tu v českém okénku máme sympatickou rapperskou reklamu na McDonald’s, která si našla okamžitě tisíce nadšených obdivovatelů (jak je vidět na screenshotu z facebookové komunikace).

Dík, seš Bauč! feat. Supercrooo

Ještě lepší je ale pak parafráze výše uvedené reklamy v pozvánce na nový koncert Supercrooo. Poněkud nechutné videíčko má už 125 tisíc zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články