TOP virály týdne: Instagram manžel aneb Lidská selfie tyč

Výběr TOP virálů tento týden poctili svou návštěvou také vysmátý orangutan, agresivní orel, o vlasy pečující Donald Trump, šílený biker a spousta nešikovných holek.

Za každou fotkou hledej oddaného Instagram manžela

„Dříve jsme jídlo jedli, teď si ho jen fotíme,“ říká smutně jeden z Instagram manželů. Za každou roztomilou ženou na Instagramu stojí totiž obvykle muž. A to muž, kterého si samice ochočila tak, že se z něj stala pouhopouhá lidská selfie tyč. Ukázat ostatním na síti svůj dokonalý život není jen tak. Chce to zkusit minimálně pár desítek póz a filtrů.

Kouzelnický trik vyvolá u orangutana záchvat smíchu

Jestli chcete mít jistotu, že nesbalíte svou vysněnou dívku, zkuste na ní trapný kouzelnický trik. Pokud ovšem chcete rozesmát orangutana, směle do toho. Podobná videa bych na těch internetech rád viděl i z pražské ZOO.

Takhle by chtěl jezdit na kole i Martin Veselovský

Nebojácnost má biker Danny MacAskill v krvi. Na svém kole skáče ze střechy na střechu a svou spanilou jízdu zakončí neskutečným saltem do moře. Vše perfektně zachyceno díky GoPro. Nad videem se roztékal i Martin Veselovský na Twitteru.

S Donaldem Trumpem nechce mít nic společného ani orel

USA. Prezidentská kampaň. Pózování pro časopis Time. Agresivní orel bělohlavý. Účes stále drží. Na Donalda Trumpa prostě zaútočil samotný symbol Spojených států – 27letý orel Uncle Sam. Zareaguje Donald antikampaní ve stylu „Orly v USA nechceme“?

Nejzábavnější faily holek roku 2015

Prsa, zadky a držkopády! Je opravdu třeba říkat víc?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Šance týdne: Hledá se account pro 2FRESH

Sháníte práci? Víme o někom, kdo vám ji nabídne. Přistála u nás totiž zajímavá nabídka: "Chráníme svět od laciných a prvoplánových nápadů. Je to dlouhá a náročná cesta, přesto zůstáváme přátelským místem s fajn lidmi. Jsme digitální agentura 2FRESH, kdo jsi ty?" Čtěte dál a rozhodněte se sami...