TOP virály týdne: Horor v kavárně, Banksy, Miloš i Miley

Neuvěřitelně luxusní kombinace se nám dneska sešla. Parádnický prank virál na Carrie, video od Banksyho, Miloš jako král Jelimán, Simpsonovi podle Guillerma del Tora a náš super oblíbený BatDad.

Telekinetic Coffee Shop Surprise

Super vymyšlený a provedený prank na nic netušící návštěvníky kavárny jako virál na nové zpracování hororu Carrie. 30 milionů zhlédnutí za týden z tohohle kousku dělá jednu z nejúspěšnějších virálních kampaní posledního půl roku. A naprosto zaslouženě. Za virálem stojí agentura Thinkmodo, která se na podobné kousky specializuje. Možná si pamatujete kampaň na Walking Dead – Zombie Experiment, nebo prank z kadeřnictví na horor The Last Exorcism.

Rebel rocket attack

Banksy se z prostředí zapadlých londýnských uliček přesouvá konečně i víc do online prostředí. Jeho vůbec první YouTube video už má přes 5 milionů zhlédnutí a snad není poslední.

Introducing WildCat

Už 14 milionů zhlédnutí má ohle demonstrační video běhajícího robota do všech terénů. Fascinující.

Král Miloš Jelimán

Král Miloš Jelimán je už starší video, ale tenhle týden z nějakého důvodu prožilo zmrtvýchvstání a z pár desítek tisíc zhlédnutí je dnes na 600 tisících. Jsme samozřejmě apolitické médium, ale tohle je prostě krásné.

Tomio Okamura – Úsvit přímé demokracie [Eva a Vašek] 10 HOURS

Znělku na Úsvit přímé demokracie od Evy a Vaška jste nemohli tenhle týden přeslechnout. Pro nejodvážnější už samozřejmě vznikla desetihodinová verze. Samozřejmě…Pro otrlé doporučujeme nakombinovat s Hankou Zagorovou a její mimořádnou linkou Praha -Tokio.

Treehouse of Horror XXIV Couch Gag by Guillermo del Toro | THE SIMPSONS | ANIMATION on FOX

Guillermo del Toro a jeho verze úvodní znělky pro Simpsonovi pro speciální halloweenský díl. Už 14 milionů zhlédnutí.

BatDad Vine Compilation 2

Náš superoblíbený Vine uživatel BatDad udělal po týdnu další kompilaci. A pořád nás to baví!

Mean Tweets – Music Edition

Jak to vypadá, když si hvězdy populární hudby musí číst “kritické” tweety. Parádnický.

Ultimate Funny Guilty Dog Video Compilation 2013

Roztomilé video jsme neměli už dlouho, tak tady něco na spravení.

Jimmy Fallon, Miley Cyrus & The Roots Sing “We Can’t Stop” (A Cappella)

Aha, ona to vlastně není zas tak debilní písnička, když k tomu není debilní klip.. Miley a Jimmy Fallon.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Fanoušci Suits dostanou k nové sérii kosmetické balíčky

Fanoušci kravaťáckého seriálu Suits dostanou v červenci dárkové balíčky aby nezapomněli, že start třetí série se blíží. Nepůjde ale o běžný merchandising s logy seriálu. Naopak. Televize USA Network se dohodla s firmou Birchbox, která namixovala balíčky přesně na míru cílové skupině seirálu.
Přečtěte si více

Penguin 2.0 dorazil do Česka i na Slovensko. Je čas panikařit?

Další aktualizace algoritmu Google, bojující proti webovému spamu a nazvaná Google Penguin, se projevila o půlnoci z 22. na 23. května ve verzi 2.0. Jakkoliv nejvíce ovlivnila výsledky vyhledávání ve "světovém" Internetu, dotýká se i vyhledávání českého (a slovenského). Podle prvních analýz společnosti Effectix.com ovlivnil Penguin 2.0 zhruba 1 % výsledků klíčových slov spojených s firemními weby a e-shopy v ČR i SK. O co jde a jak reagovat?