TOP virály týdne: Holky na záchod nechodí!

Zase se to jednou luxusně sešlo. Geniální reklama na výrobek pro dámy, které světu nikdy nebudou chtít přiznat, že i ony chodí na záchod, skvělý koncept nového modulárního mobilu, k slzám dojemný thajský minifilm, absolutně perfektní reklama na mexické jídlo a česká variace na DollarShaveClub.com (jo jo, hlavně tohle je pecka).

The Scarecrow

Tohle je prostě krásný. Skvělá hudba, příběh, dokonalá animace, poselství (i když si tedy opravdu nejsme jistí, jestli Chipotle tomuhle i v reálu jde nějak naproti). A nejvíc fascinující na tom je, že je to vlastně reklama na brandovanou mobilní hru! Skoro 7 milionů zhlédnutí.

FIFA 14 TV Commercial – We Are FIFA 14

Všichni teď sice řeší GTA V, ale nemalou fanouškovskou základnu mají samozřejmě i jiné hry. Jako třeba FIFA. A jakoukoliv reklamu udělají, fanoušci ji budou šířit. 4 miliony zhlédnutí.

Girls Don’t Poop – PooPourri.com

Děvčata ve skutečnosti na velkou nechodí, nebo to tak alespoň musí vypadat. A když už to náhodou fakt nejde ututlat, nesmí po dané dívce zbýt žádné důkazy (ehm…). Boží! 7 milionů zhlédnutí.

Phonebloks

Takhle možná bude vypadat váš příští telefon. Stačí si ho jenom seskládat. Geniální koncept video si vysloužilo coverage na všech hlavních technologických blozích z celého světa, i proto má už přes 12 milionů zhlédnutí.

ทรูมูฟ เอช ” การให้ คือการสื่อสารที่ดีที่สุด ” TrueMove H : Giving

Thajskou reklamu jsme ve virálech měli naposledy celkem nedávno (TOP virály 08/13) a byla dost typicky, až stereotypně, thajská. Ta dnešní by mohla být odkudkoliv a snaží se ždímat emoce až na dřeň (no dobře, zas tak moc asi ne, ale prostě je to hezký). 9 milionů zhlédnutí.

Volvo Trucks – The Hamster Stunt (Live Test 2)

Nepřestává mě fascinovat to, že si náklaďáky od Volva švihaj jeden virál za druhým. Před dvěma týdny to byl virálek se samotným nejvyšším šéfem Volvo Trucks a v podstatě skoro přesně před rokem kaskadérský kousek s provazochodkyní. Tentokrát se agentura Forsman & Bodenfors rozhodla demonstrovat kvality ovládání volantu pomocí křečka v kolečku. Fascinující. 4 miliony zhlédnutí.

Spencer’s Home Depot Marriage Proposal

Dojemná žádost o ruku má už 10 milionů zhlédnutí a ne všechny reakce jsou nepřekvapivě pozitivní. Tolerance má prostě svoje limity.

Tipping Servers $200

Tip na virál: zkuste dát v Česku servírce spropitné okolo čtyř tisíc a natočte si její reakci. Podle mě ani nemrkne.. Tenhle virálek má už 5 milionů zhlédnutí.

Flying eagle point of view

Parádní záběry z trochu jiné perspektivy. Skoro 2 miliony zhlédnutí.

eSvetlo.cz – naše ledky jsou k**** dobrý

A na závěr česká pecka. eSvetlo.cz jde ověřenou cestou brilantního a nepřekonatelného proma DollarShaveClub.com (TOP virály 03/2012). Mno… A výsledek je… Podobný? Nebo tak něco…

Total
0
Shares
Další články