TOP virály týdne: Fruit Ninja a slzy dojetí

Ani dnes si neodpustíme jedno velice emotivní video propagující dobrou věc, ono to ostatně k Vánocům tak nějak patří. Ale abyste od nás neodcházeli s brekem, o pozitivní náladu se vám zaručeně postarají Wallace a Gromit, tlusťoch bojující s ovocem, rapující matka a zdobení stromečku v podání Victoria’s Secret.

Google+ Hangouts: ‘Tis the Season for Get Togethers

Wallace a Gromit v novém reklamním spotu na Google+ Hangout. Hezké, milé, čekali bychom ale trochu víc než 400 tisíc zhlédnutí.

‘The Motherhood’ feat. Fiat 500L

Fiat a jejich variace na ultra úspěšnou reklamu Swagger Wagon, která do dnešního dne nasbírala 11,5 milionu zhlédnutí. Taková pecka jako od Toyoty to není, ale stejně THUMBS UP! Téměř milion zhlédnutí.

The Victoria’s Secret Angels Sing ‘Deck the Halls’

I minule jsme psali o Victoria’s Secret – tentokrát je to posunuté ještě o laťku výš. Krásných 5 milionů zhlédnutí a moc hezká podívaná.

Expedia Find Your Strength

Společnost Expedia má ráda silné příběhy. Před pár měsíci zabodovali s podporou registrovaných partnerství, tentokrát je to možná ještě dojemnější. 1,8 milionu zhlédnutí.

Fruit Ninja in Real Life to Dubstep!

A na závěr opět trochu odlehčíme. Must pro všechny fanoušky Fruit Ninjy!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

comScore: Facebook v USA dominuje sociálním sítím, vyhledávání na desktopu klesá

Podle nové studie comScore, která zkoumala situaci digitálních médií ve Spojených státech a Velké Británii, se poprvé v historii v Americe snižoval počet vyhledávání na desktopech. Zároveň jediný z klasických vyhledávačů na desktopu, který posiloval, byl Bing. V obou zemích ale vede ve vyhledávání Google, v sociálních sítích Facebook a vše se pomalu ale jistě přesunuje na mobilní zařízení.