TOP virály týdne: Fidget spinner ve vesmíru!

Promasírujete si bránici, TOP virály jsou zpátky! Vybrali jsme pro vás 4 videa, která za poslední týden rozhýbala ty internety.

Fidget spinner poprvé ve vesmíru!

Klub přátel kvalitní zábavy se konečně dočkal. Fidget spinner se díky NASA poprvé roztočil ve vesmíru! Zásadní otázka zní: Jak dlouho se dokáže točit?


Praskající skleněná lávka v kilometrové výšce

Tomu říkáme infarktový šprým! Turista se v čínské provincii Hebei skoro ****** strachy, když mu ve výšce více než 1 000 metrů nad zemí začala praskat pod nohama skleněná lávka na hoře Yuntai. Uf.

P. S. Správci parku před speciálním efektem praskajícího skla předem varují.


Vybíráme psa: Drahý model, nebo levný šmejd?

Chcete si pořídit pejska? Přemýšlíte, kolik peněz do něj vrazit? Podívejte se na srovnání jednoho drahého a jednoho “budget” modelu. Výsledky jsou šokující!


Matka vyděsí své dítě ďábelským jednorožcem

Návod na to, jak způsobit dítěti trauma: Ukažte mu tuhle děsivou hračku jednorožce.


Příští neděli se zase stavte, bude tu na vás čekat nový výběr videí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Týden v našem koši. Co jste si na Těch internetech nepřečetli

Sociální síť pro majitele WiFi, česká hvězda na Google+, objímání domů. Každý týden nám v e-mailu přistane řada zpráv, které nám připadají příliš šílené, nestihneme je zveřejnit v návalu jiné práce, zapomeneme na ně, nemáme na ně náladu nebo z jiného důvodu nikdy nespatří naši homepage. U některých je to ale vlastně docela škoda, a tak jsme se vám je rozhodli přinášet v rámci pátečního úklidu e-mailové schránky.