TOP virály týdne: Dvoutisícová paintballová bitka a nejrychlejší sekačka

Některé lidi baví cestovat, i když neví, kam vlastně pojedou, někoho baví stavět a sledovat padající obří dominové konstrukce, někoho baví monstrózní paintballové bitvy, někoho baví střílet pod vodou a natáčet to v super slow motion, každého baví vtípky na úkor němčiny. My jsme jednoduchý: fascinuje nás vlastně zhruba všechno.

Heineken | Departure Roulette

Dlouho, předlouho, jsme ve virálech neměli kampaň od Wieden + Kennedy (kdyby náhodou někdo netušil, tak to jsou mistři, který stojej za Old Spice Guyem, nebo třeba za geniálně dada poníkama – prostě za zhruba všemi nejlepšími kampaněmi posledních let).Kdyby to nebylo dostatečně evidentní, Wieden + Kennedy jsou naši virálně marketingoví hrdinové.

Aktuálně se pro Heineken vytasili s Departure Roulette. Jendoduchý koncept, kdy odchytávají cestující na letišti a dávají jim možnost buď pokračovat v jejich plánované cestě, nebo si na “ruletě” vytočit náhodnou jinou destinaci, je nepřekvapivě funkční a zábavný. A je to prostě zase pecka. Aktuálně má úvodní video 2 miliony zhlédnutí, uvidíme jak si povedou další videa ze série (Heineken a W+K budou samozřejmě odvážlivce dál sledovat). Cítíme ve vzduchu nějaké ty lvy z Cannes.

Honda’s Mean Mower

Honda představila nejvýkonnější sekačku svojí historie. A ne, není nejvýkonnější v sekání, ale v rychlosti. Vlhké sny rednecků po celém světě se naplňují.

How I Met Your Mother – Ted’s Kids Like You’ve Never Seen Them

Populární seriál How I Met Your Mother jde do finále s poslední sezónou. A promo má tedy opravdu geniální.

275,000 Dominoes – Enjoy Your Life (Guinness World Record – Most dominoes toppled in a spiral)

Už přes čtyři miliony zhlédnutí má nový světový rekord v počtu padajících dominových kostek. Vpravdě fascinující zábava (jak stavění něčeho takového, tak sledování něčeho takového).

Largest Paintball Battle – Living Legends 6 x HK Army

Jak to vypadá, když se sejde dva tisíce magorů do paintballu? Epicky!

How German Sounds Compared To Other Languages

Je to tu, populární memy se začínají filmovat. Ale tenhle mem si o to vyloženě říkal!

Underwater Bullets at 27,000fps – The Slow Mo Guys

Deset minut a 4 miliony zhlédnutí měly padající kostky domina, deset minut a 4 miliony zhlédnutí má i slow motion minidokument o střílení ze zbraní pod vodou. Asi by nám stačil třicetivteřinový sestřih, ale tak kdyby to někoho opravdu zajímalo…

Tom Hiddleston as LOKI at Comic-Con 2013 (Official-HD)

A na závěr ještě jednou krátké nahlédnutí do Holywoodské produkce. Na nedávno skončeném Comic-Conu se představovaly informace o novém Thorovi. A on stage vystoupil i Loki. A jasně, vím, že to zní trochu až moc geekovsky a nezábavně, ale je to fakt boží!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Placené brány se stávají miláčkem médií

Slýcháme o tom již několik let. Vydavatelům tištěných médií se snižují tržby a internetová média je často z reklamy těžké zaplatit. Východiskem má podle některých být takzvaný paywall, tedy vybírání peněz přímo od čtenářů, kteří si bez zaplacení články nepřečtou. Zda to funguje a jak dobře zjistíte v aktuální infografice.