TOP virály týdne: Dva šílenci ve wingsuitech skočili ze 4 062 metrů

Tak co tu máme tentokrát? Dva šílence ve wingsuitech, kapelu OK Go a 567 tiskáren, snoubence Harryho a Meghan a mrkvovou love story. To je pokoukáníčko!

Dva šílenci ve wingsuitech skočili z 4062 m a přistáli do letícího letadla

Produkce Red Bullu hlásí další pecku. Vincent Reffet a Fréderic Fugen se vyškrábali na vrchol hory Jungfrau ve švýcarských Alpách, pouze ve wingsuitech skočili z výšky 4062 metrů a bez zaváhání přistáli do letícího letadla. Wow.


Kapela OK Go a 567 tiskáren v akci

Obsese výjimečnými videoklipy u kapely OK Go nadále pokračuje. Neskutečné záběry plné barev tentokrát vznikly za použití 567 tiskáren. Tady se mlsá očima.


Snoubenci Harry a Meghan

Ty internety šílí – princ Harry se bude ženit! O ruku požádal americkou herečku Meghan Markle, která ho v té chvíli ani nenechala domluvit. Dopekli aspoň to kuře?


Vánoční mrkvová love story

Co si počne chudák sněhulák bez svého nosu?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak vydělávat online bez obav z právníků. Záznam z Digitálně (s)právně

Neregulovaný obsah je všude na internetu. To ale neznamená, že zrovna vy nebudete mít problém se zákonem, a to i když si myslíte, že jste v právu. Jaká je podle vás pravděpodobnost toho, že narazíte na soudce, který se vyzná v online reklamě nebo ví, co je to social graph? Jak se připravit a pokud možno se k soudu vůbec nedostat, i o tom byla konference Digitálně (s)právně.