TOP virály týdne: Držte huby, přichází Ricky Gervais

V aktuálním výběru TOP virálů září kousavý Ricky Gervais, instantně slavná Michelle Dobyne a bájný pohádkář David Bowie.

Ricky Gervais má Zlaté glóby v zadku

Pššš… Držte huby… Udílení Zlatých glóbů počtvrté moderoval velvyslanec humoru bez hranic a ochránce zvířat Ricky Gervais. Tuto příležitost opět využil k tomu, aby zesměšnil některé celebrity i cenu samotnou. Tleskáme.

Uhasit požár ve vlastním domě? Ain’t nobody got time for that! Michelle Dobyne v rozhovoru pro televizi prodala své umění zapáleně vyprávět a stala se ihned YouTube celebritou. Jak málo stačí k milionům zhlédnutí.

Dočkala se také vlastního hitu, který má být brzy na iTunes!

Pohádkář David Bowie

Conan O’Brien vzdal poctu Davidu Bowiemu sestřihem svých oblíbených momentů ze své Noční show. Ukázalo se, že Bowie zamlada popíjel s Elvisem Presleym či koketoval se jménem Tom Jones.

Ranní káva s příchutí gangstera

Popíjet kávu bez cukru a mléka v útulné hipsta kavárně už není dost IN. 9 z 10 baristů doporučuje zcela nový způsob popíjení! Zkuste ho, jestli chcete ohromit své okolí a vyšplhat tak na pomyslný Mt. Hipsterest.

Axe deodorant už není magnet na holky

Končí jedna éra: Axe deodorant už vám nezajistí, aby vám kolegyně na firemním večírku padla k nohám (asi bude muset stačit starý dobrý alkohol). Nové reklamy nesou úplně jiné sdělení. Pro nás muže se tím vlastně ale nic nemění… potíme se pořád stejně.

Total
0
Shares
Další články