TOP virály týdne: Dokonale nešťastně nešikovný zvířátka

Videa se zvířátkama tenhle týden zase zabojovala o svoje právoplátné místo na výsluní virálů. Geniální nešika Fritz a absurdní honička se želvou jsou prostě boží!

Dark Lord Funk – Harry Potter Parody of “Uptown Funk”

Naprosto geniální a suverénně nejlepší cover týhle hitovky, kterou jsme zatím viděli. Boží!

Fritz Learns to Catch Compilation #1

Může být něco lepšího? Ne! Pláčeme smíchy!

Durex – #Connect – Official

Zásadní otázku posledních let – jak využít technologie ke zlepšení sexuálního života, definitivně rozlouskli ve vývojových laboratořích Durexu. A už to má 32 milionů zhlédnutí.

Our Song Commercial | UnitedHealthcare :60

Vlastně po docela dlouhý době se do našeho výběru dostala takováhle hodně klasicky televizní reklama. Není to žádná skrytá kamera, nebo extrémně drahý výpravný minifilm, a stejně je to dobrý! A navíc je to na pojišťovnu!

Explorer Interrupts Mating Tortoises, Slowest Chase Ever Ensues

National Geographic má na kontě už virálů víc. Přeci jenom roztomilý tučňáci, nebo mláďátka všech druhů prostě frčej, ale tohle je trochu jinej kalibr. Epická honička s rozzuřenou želvou? Absurdně dokonalý! 6 milionů zhlédnutí.

Friends Intro Harry Potter Edition HD

Jak vypadá svět Harryho Pottera v sitcomovym hávu? Vlastně na tom ani není nic moc divnýho. Hlasuju proto, aby vlastní spin-off dostala Emma Watson!

Showing IKEA print to Art experts

Naprosto geniální fór. Partička, která si řiká Lifehunters, vstoupila do světa moderního umění. S Ikea obrazem. Prostě geniální.

Total
0
Shares
Další články