TOP virály týdne: Dobře udělaná klasika. A Sapa style!

Fanoušek virálů se občas nevyhne pocitu, že to všechno už vlastně někdy viděl. Jennifer Aniston, Old Spice Guy, Gangnam Style, hračka od Applu nápadně ležící na ulici. I svět virálů má své celebrity a osvědčené formáty, kterým se daří někdy více a někdy méně. Posuďte sami, kdo na to ještě má, a kdo už se jen opakuje.

Amazing mind reader reveals his ‘gift’

Jak zpropagovat bezpečné online bankovnictví? Febelfin, belgická federace sdružující bankovní sektor, ukazuje lidem, co všechno je o nich možné zjistit online. Hodně sympatických 2,8 milionu zhlédnutí.

iPhone 5: Super Glued to Ground in Amsterdam

Po Belgii se přesuneme do Holandska, kde se prodejci iPhonů rozhodli natočit reakce lidí, kteří na zemi doslova zakopnou o zbrusu nový, leč k zemi přilepený iPhone 5. Myslím, že není moc holandských virálů, které by se dokázaly vyšplhat až na 1,7 milionů zhlédnutí.

Old Spice | Bed

Co by to bylo za přehled virálů, kdy by v něm nebyla alespoň jedna věc od Wieden+Kennedy. Nepřekvapivě se opět jedná o Old Spice. Líbí, nebo už je to nuda?

the jennifer aniston security tapes: secrets revealed by smartwater

Jennifer Aniston a další virál pro Smartwater. Závěrečná pointa mě úplně nenadchla, ale Jennifer sama o sobě evidentně dokáže přitáhnout pozornost: skoro 3 miliony zhlédnutí.

Sapa style

A na závěr něco z našich končin a bez reklamního sdělení. I u nás můžou vznikat předělávky obrovských virálních hitů, které jsou vtipné a dokonce poměrně v pohodě natočené (mimochodem, originální Gangnam Style bude mít za chvilku 300 milionů zhlédnutí, neuvěřitelné!).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Brand builder: FB kampaně se dnes nabízí stejně, jako prodejci nosí po domech deky

Každý chce mít značku, která má kouzlo a sílu jako Apple, Red Bull nebo třeba Louis Vuitton. Značka se ovšem nebuduje jako celek, jak říká brand builder Karel Novotný, je o dobrém produktovém marketingu, uvážených krocích a hlavně správně nastavených postupech ve firmě. Karla můžete potkat na dnes začínajícím WebExpu, kde má na starost sekci branding.