TOP virály týdne: Dětičky, Photoshop a aerolinky

Dětičky v dnešním výběru rozesmějí i dojmou, Virgin America se jako mnohé ostatní aerolinky snaží udělat bezpečnostní instrukce sexy, spartakiády pořád fungují a Morgan Freeman čte What Does The Fox Say (což samozřejmě musíte slyšet). Je to prostě zase nářez.

Emotional baby! Too cute!

První děťátko v našem výběru je prostě strašně roztomilý. A kdo říká, že ne, tak je ošklivej a zlej necita, se kterym se nechceme bavit. Mimochodem, dětičky reagující na hudbu jsou skoro vždycky pecka. Naše suverénně nejoblíbenější je třeba klasika: 11 Month Old Twins Dancing to Daddy’s Guitar. 16 milionů zhlédnutí.

Baby LED light suit halloween costume preview

Druhé video s děťátkem je sice roztomilé taky, ale řekněme, že trochu specifičtějším způsobem. Každopádně, tohle je vyšší level rodičovství a nejlepší kostým letošního roku (ani Stevie Wonder Woman se tomu nevyrovná). 17 milionů zhlédnutí.

Halloween Treats Gone Wrong

A alespoň jedno video s dětskými protagonisty je v dnešním výběru komerční. Není to tak silně vtipný jako I Told My Kids I Ate All Their Halloween Candy (přes 40 milionů zhlédnutí), ale na reklamu rozhodně dobrý. 4 miliony zhlédnutí.

Virgin America Safety Video #VXsafetydance

Už vícero aerolinek upgradovalo svoje bezpečnostní instrukce na alespoň trochu zábavnější level. Asi nejviditelnější byl zatím Unexpected Briefing od Air New Zealand, který si hrál s tématikou Pána prstenů. Virgin America si jede na popovější notě. A je to docela catchy. 4 miliony zhlédnutí.

the power of Adobe Photoshop

To, že je Photoshop nejlepší kosmetika, kterou kdo kdy vymyslel, je jasný už dlouho (pamatujete na Fotoshop by Adobé?). Následující video je už trochu starší, ale vzhledem k tomu, že nám z nějakého zvláštního důvodu uniklo, a taky proto, že tenhle týden z nějakého jiného důvodu nasbíralo nových 6 milionů zhlédnutí a nějakých 300 tisíc sdílení, si určitě svoje místo zaslouží. 8 milionů zhlédnutí.

The Ohio State University Marching Band Performs their Hollywood Blockbuster Show

Musíme se přiznat, že nás samotné překvapilo, jak nás tohle video bavilo. A pobavily i drobnosti. Třeba to, že po stranách jsou všude dirigenti, aby se členové kapely měli vždycky čeho chytit. Fascinující! 10 milionů zhlédnutí.

No Woman, No Drive

Youtuber Alaa Wardi podpořil akci Women2Drive – iniciativu, která bojuje proti zákazu řízení aut ženám v Saudské Arábii (v jako jediné zemi na světě). 8,5 milionů zhlédnutí a od nás palce nahoru.

Pepsi MAX & Kyrie Irving Present: “Uncle Drew: Chapter 3”

Basket se u nás tolik nežere, ale tohle už je v podstatě virální klasika. Kyrie Irving se nechá namaskovat na staříka a potom vytře zrak no name mladíkům na basketovym plácku. První díl měl před dvěma lety 30 milionů zhlédnutí, druhý 10 milionů, aktuální třetí už jenom 4, takže sestupná tendence je jasná, nicméně pořád se jedná o jeden z nejúspěšnějších projektů Pepsi MAX.

Xbox One: Invitation

Co by to bylo za týden virálů, kdy by nebodovalo alespoň jedno video s herní tématikou. Tentokrát Play Station střídá Xbox. 3 miliony zhlédnutí.

Morgan Freeman Reads The Fox by Ylvis

A na závěr lahůdka. Morgan Freeman čte text našeho nejoblíbenějšího songu letošního roku What Does the Fox Say od Ylvis. 4 miliony zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Interaktivní video: Jak hraje kapela na plech?

Hudební kapela Moones připravila tak geniální interaktivní YouTube video, že nám to úplně vzalo dech. Můžete se ze čtyř různých pohledů podívat na to, jak zkouší střízliví, po 20 pivech, 40 pivech, 60 pivech a 80 pivech. A překvapivě je z toho po pár dnech poměrně solidní virální hit!