TOP virály týdne: Danny Macaskill, Peugeot a BBC

Na Tyinternety se vrátily po pauze memy, virály nesmí chybět samozřejmě také. Tenotkrát s novou parádou od Dannyho Macaskilla, s překvapivě vůbec ne špatnou reklamou na Peugeot, skvělé decentní promo na spuštění BBC Music a na závěr prank s kočičkou

Danny Macaskill: The Ridge

Jeden z našich vůbec nejoblíbenějších sportovců má venku nové video. The Ridge má už na kontě skoro 13,5 milionů zhlédnutí a je to hrozná hitparáda – jako vždy.

Stop-Motion Parkour

Neumíte parkour? Nevadí! Stačí mít kameru, mraky času a stop-motion videíčko pořeší všechno. 1,6 milionů zhlédnutí.

Polyphonic overtone singing – Anna-Maria Hefele

Nejvíc fascinující věc na celém tomhle videu? Dobře, vlastně jediná… To, že má už přes 5 milionů zhlédnutí.

New Peugeot 208 GTi 30th | Film The Legend Returns

Autoreklamy nás moc nebaví (mimo pár týdnů okolo SuperBowlu, kdy se snaží úplně všechny), takže tahle parádní “bondovka” na nový Peugeot je hodně příjemným zpestřením. 1,5 milionů zhlédnutí.

God Only Knows – BBC Music

Britské BBC spustilo BBC Music a při té příležitosti si pozvalo pár hostů, aby jim pomohli s promíčkem. A je to neuvěřitelně našláplá záležistost. Pokud se chcete podívat, kdo všechno si v klipu zahrál a zazpíval, je na to i special microsite.

Paper Airplane Machine Gun / Papierflieger-Maschinenpistole

Máte mraky času a trochu zkušeností s 3D tiskárnou? Postavte si vlastní “dělo” na vlaštovky!

Cat Falls Out Window Prank

Pranky frčej tenhle rok asi ze všeho nejvíc. Youtubová dvojka PrankvsPrank si dělá naschvály navzájem a tenhle je obzvlášť solidní. Název mluví za všechno..

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Google se spojil s… KitKat? Příští Android ponese jméno čokolády. Fascinující

Ne, není to náhoda. Příští verze operačního systému Android se bude jmenovat KitKat a stejnojmenná značka v tom jede taky. Výsledkem je mimo jiné pozoruhodná reklama od KitKat, která paroduje naleštěná videa technologických firem. A když říkáme pozoruhodná, myslíme divná. A když říkáme divná, myslíme zvláštním způsobem vzrušující a zábavná.