TOP virály týdne: Daft Punk, Gymkhana, Bezďák a nejhezčí vánoční reklama

Vánočních reklam ještě uvidíme asi i mezi virály hned několik, ale ta nejhezčí je venku už teď. Venku je i už šestá Gymkhana Kena Blocka, nebo nejnovější prank Sachy Barona Cohena. Kromě toho Pentatonix přezpívali největší hity Daft Punk a virálním hitem je i bezďácká proměna.

Daft Punk – Pentatonix

YouTubový hvězdný a cappella kvintet Pentatonix a jejich nejnovější předělávka. Tentokrát šli na jistotu, protože cokoliv s Daft Punkem teď letí jak nikdy předtím. Nejnovější video má už ke 14 milionům zhlédnutí.

Homeless Veteran Timelapse Transformation

Proměna amerického válečného veterána bez domova propaguje jak jinak než neziskovku, která americkým veteránům bez domova pomáhá. Video má už bezmála 14 milionů zhlédnutí a nejvíc ze všech podle nás pomůže kreativce RobBlissCreative, která video vytvořila.

NEED FOR SPEED: KEN BLOCK’S GYMKHANA SIX

Ken Block a jeho Gymkhana je zpátky. Za pár dní už má zase 8 milionů zhlédnutí a ke dvaceti se podle nás dostane nejpozději do měsíce. Zajímavé je, že tentokrát to není reklama na DC Shoes (značku, kterou Ken Block založil), ale na nejnovější Need For Speed (a samozřejmě, jako už teď u všech sportovních videí, i na GoPro). Ken Block řídit samozřejmě umí, ale i náš vlastní redakční petrolhead Autodlak říká, že už je to trochu nuda…

INSANE Domino Tricks!

Domino, domino a další domino. 7 milionů zhlédnutí.

SACHA BARON COHEN Kills Award Presenter at the 2013 Britannia Awards

Sacha Baron Cohen je samozřejmě jeden z našich nejoblíbenějších komiků (jednu dobu jsme byli schopni odcitovat skoro celýho Ali G Indahaus, o pár let později i Borata, ze kterýho si pamatujeme mraky věcí dodneška). Youtube hitem je nicméně scénka z předávání Britannia Awards. Aktuálně má skoro 7 milionů zhlédnutí.

John Lewis Christmas Advert 2013 – The Bear & The Hare

Tohle je prostě už teď nejmilejší vánoční reklama, kterou letos uvidíte. John Lewis si na Vánocích poměrně zakládá a my jejich vánoční reklamy žereme každý rok. V loňském roce bodovali se sněhuláckou love story, rok předtím s milou dětskou reklamou. I se svým posledním kouskem se celkem stoprocentně dostanou na náš další ViralFest. 6 milionů zhlédnutí.

Volvo Trucks – The Epic Split feat. Van Damme (Live Test 6)

Jean-Claude Van Damme! Epicky pro Volvo!

Grumpy Cat Finds Her Disney Side

Promarněná šance tohleto normálně. Geniální Grumpy Cat a spojení s Disney Parks. Z toho mohlo být tolik zábavných věcí. Ale pak vzniklo tohle. Čiré neštěstí. A hlavně nuda. Pekelná nuda.

The M&S Christmas TV Advert 2013

A na závěr ještě jedna vánoční. Tentokrát na Marks & Spencer. Není tak roztomilá a milá jako pro John Lewis, ale svoje kouzlo má také. Hlavně tedy díky hlavní protagonistce, že..

Total
0
Shares
Další články