TOP virály týdne: Arnie, Ron Jeremy jako Miley a pranky

Co je internetu vůbec to nejlepší a nejdůležitější? Přináší odpovědi na otázky, na které se nikdo neptal. Třeba: Jak by vypadal twerkující stormtrooper? Případně ukáže, jak by vypadala verze Wrecking Ball od Rona Jeremyho?Nikdo se neptal, protože to nikdo nechtěl vidět!

Arnold Works at Gold’s

Asi začneme chodit do posilovny. Třeba nás taky přijde povzbudit božský Arnie. I když v české verzi by to mohl být tak maximálně Marek Vašut. Arnold v klipu propagujícím After-School All-Stars program frčí na nejvyšší obrátky. Za tři dny má video 8 milionů zhlédnutí.

Ron Jeremy on a Wrecking Ball

Miley a její Wrecking Ball má hodně parodií. Jak obrázkových, tak jako celá videa. Ale žádná z parodií není tak hustá jako ta od Rona Jeremyho. Pekelnost, která se vypálí na sítnici. 3 miliony zhlédnutí.

Bill Gates’ Viral Video: GatesLetter.com

Bill Gates s Jimmy Fallonem zkouší dávat dohromady virál – to vlastně muselo alespoň trochu fungovat. Skoro 800 tisíc zhlédnutí.

AXE PEACE | Make Love, Not War

V AXE vystoupili ze svého stínu a udělali na svoje poměry hodně nezvyklou kampaň. A YouTube to baví. 3 miliony zhlédnutí.

Stormtrooper Secrets: Hip Hop Twerk

Upřímně si myslíme, že nikdo nikdy nepotřeboval vidět twerkující stormtroopery. Ale když už to teda někdo udělal, tak jsme se taky podívali, že jo…

How The Desolation of Smaug Should Have Ended

Viděli jste nového Hobita? HISHE (How It Should Have Ended) přichází jako vždy s alternativním koncem. 6 milionů zhlédnutí.

Train horn prank goes wrong! (Klakson z vlaku v autě)

Jestli se dá říct, že nějaký žánr YouTube videí frčí, jsou to pranky. Takže i ViralBrothers logicky zkoušejí naskočit na tuhle vlnu. Dokonce v angličtině. A není to tak špatné. 660 tisíc zhlédnutí.

Nick Santonastasso zombie pranks Norman Reedus

A nejlepší prankovou subkategorií jsou samozřejmě zombie pranky. Jako třeba tenhle s herci ze superpopulárního Walking Dead. Skoro 6 milionů zhlédnutí.

Devil Baby Attack

Tenhle jste určitě už viděli, ale protože jsme měli od virálů maličkou pauzu, musíme si ho sem dát i pro sebe, pro čistě archivní účely. 37 milionů zhlédnutí, tedy zatím asi tak o 36,9 milionů víc než návštěvníků v kině na béčko Devil’s Due.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Fakta o obsahovém marketingu

Obsahový marketing je jedním z trendů současnosti, způsobem, jak oslovit své stávající i potenciální klienty něčím, co jim je užitečné samo o sobě. Co tento typ marektingu přináší, jak s ním společnosti zachází a jak by se s ním zacházet mělo?
Přečtěte si více

6 webových stránek, které vám usnadní život a zpestří den

Pryč jsou časy, kdy jsme naslepo vyráželi do obchodů, abychom si koupili nový kus nábytku, oblečení, nebo se toulali krajinou bez nějakých těch internetových znalostí o tom, co je v okolí. Dnes bez předběžné rešerše na internetu nevyjdeme z domu. Věřte, že i ten nejosamělejší keř může mít online svou síň slávy. Nerozumíte? Čtěte. Představujeme šest užitečných webů zajímavých služeb, které jsou prostě návykové.