TOP virály týdne: Trolley problem vyřešen, 323 mrtvých sobů a raketa SpaceX udělala bum!

Temná strana Síly je silná v aktuálním vydání TOP virálů týdne. Ti, kdo se rozhodnou pro dívání se, nechť jsou si vědomi toho, že na ně na každém kliku číhají smích a smrt. Varovali jsme vás!

Trolley problem? Vyřešeno!

Etické dilema jménem “trolley problem” je konečně vyřešeno. Navíc teprve 2letým klukem, který očividně zná Sílu temné strany! Tleskáme.

Blesk v Norsku zabil najednou 323 sobů

V přírodním parku Hardangervidda v Norsku nalezli po silné bouřce 323 mrtvých sobů. „Jsou to společenská zvířata a často postávají takhle vedle sebe. Během bouřky mohli ze strachu být u sebe ještě těsněji,” vysvětlil Knut Nylend z Inspektorátu norské přírody.

Raketa společnosti SpaceX udělala bum!

„Stavět rakety přeci není žádné raketové inženýrství!“ křičí na Elona Muska naštvaný Mark Zuckerberg. Alespoň takhle to podle nás určitě vypadalo ve čtvrtek, kdy rutinní test bezpilotní rakety Falcon 9 společnosti SpaceX na mysu Canaveral zmařil nečekaný výbuch. Raketa měla v sobotu na oběžnou dráhu vynést první družici Facebooku. Holt příště, Marku.

“Millennial Whoop” udělá z každého songu hit

Melodická fráze s názvem “Millennial Whoop” prý vládne současné pop music. A co to je ten “Millennial Whoop”? Je to vlastně takový chytlavý popěvek bez textu, který jste už určitě několikrát slyšeli.

Projížďka na jednokolce na 256 metrů vysokém komíně

Tohle je extrémmě špatný nápad. Jestli potřebujete mít statisíce zhlédnutí na YouTube, určitě existuje bezpečnější způsob, jak jich dosáhnout.

Malí fotbalisté soucítí s poraženými

Takhle se dělá dospělost. Žádné plivání, kousání či trapné simulování; jen opravdové sportovní chování. Fotbalisté Barcelony do 12 let porazili japonský tým a místo oslav je šli v první řadě utěšit.

Total
0
Shares
Další články