TOP virály týdne: Androidka chce zničit lidstvo, lék na islamofobii a kládojezdci

Každý týden si myslíme, že už nás na těch internetech nic nemůže překvapit. A každý týden jsme překvapeni znovu a znovu. Podívejte se na čerstvý výběr těch nejšílenějších videí.

Tahle androidka chce rodinu… a zničit lidstvo

Budoucnost je tady. Je už jen otázkou času, kdy robot bude natolik „lidský”, že člověk zapomene, že s jedním právě komunikuje. Tahle androidka nejenže vypadá jako živá, ale také umí mluvit a dobře pracovat s mimikou. Strašidelné!

Při strachu z terorismu užívejte 1 tabletu Islamophobinu denně

Pozor na vedlejší účinky Islamophobinu: náklonnost, pocit sounáležitosti, smířlivost, ztrátu zaslepenosti způsobenou předsudky, nárůst racionality a možné zavrhnutí vlastní nadřazenosti…

Mezitím ve Finsku: Dřevorubec surfařem

Tady je svět ještě v pořádku. Finsko má dnes prý asi 50 kládojezdců, kteří takto zkušeně dokáží sjíždět divoké peřeje řek. A co teprve ty triky! To musíte vidět.

Z kterého konce se pije z lahve?

The struggle is real. Fotbalistce dělá potíže přijít na to, ze kterého konce se pije z lahve. Díky bohu za spoluhráče.

Kluk spolknul pískací hračku svého psa

„Tohle video vyhrává internet,“ napsal můj kamarád na Facebooku. Mě by hlavně zajímalo, jak sakra spolknete pískací hračku pro psy? Kolik toho člověk musí vyhulit?

Pane číšník, promiňte, ale ten toast štěká!

Toast vpravo: „Aha! Tak to byl tvůj dementní nápad?“
Toast uprostřed: „OMG, to je tak dobrý! Omnomnomnomnom!“
Toast vlevo: „Tak už to konečně vyfoť!“

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pražský i brněnský TEDx bude v květnu. Pár důvodů, proč byste neměli chybět

První várka lístků na pražský TEDx byla rozebrána prakticky okamžitě, boj o první místa na brněnské akci vypukne v úterý 19. března. Ani v jednom případě byste rozhodně neměli s účastí váhat, protože inspirativní TEDx tradičně patří k tomu nejlepšímu, co během roku můžete zažít. O příběhy a vize pozoruhodných lidí z nejrůznějších oborů nebude nouze ani tentokrát.