TOP virály týdne: Stavění IKEA nábytku na LSD, kočičí mňaulympiáda, buchty a klobásy

Drogy a olympiáda – to jsou oblíbená témata těch internetů minulého týdne.

Pár staví IKEA nábytek pod vlivem LSD

Pot. Frustrace. Postavit IKEA nábytek a neponížit se při tom sám před sebou dá zabrat. Obzvlášť je-li člověk pod vlivem LSD. Pak se takový kutilský dýchánek může proměnit v několikahodinovou psychedelickou jízdu. Sehnat dobrovolníky pro tento „experiment“ bylo prý až příliš snadné. Nedivíme se.

Letní kočičí mňaulympiáda 2016

Boření rekordů a nezapomenutelné mňaumenty přinesla letošní letní kočičí mňaulympiáda. Koťátka z USA vystrčila drápky a promňoukala se až k chlupatým medailím. Gratulujeme!

Oživlé jídlo straší zákazníky supermarketu

Když zjistíte, že má jídlo pocity, vystraší vás to. Buchty a klobásy, první dětem nepřístupný animovaný film, jde do kin. K této příležitosti si Seth Rogen a jeho tým připravili prank na zákazníky jednoho amerického supermarketu. Bacha, ať vám nezaskočí!

Ať tě provází Phelpsova síla

Taky nesnášíte, když vám kdosi řekne „At tě provází síla“, vy v šest vyhrajete zlatou medaili a v sedm zabijete všechny mladé učně plavání?

Nešermuj tím mobilem pořád!

Co dělat, když vám při olympijském utkání v šermu vypadne z kapsy mobil? Určitě odolejte nutkání a tweetněte o tom až vyhrajete.

Nike nezná limity

Nová nadupaná reklama Nike se naprosto vymkla kontrola a má už přes 30 milionů zhlédnutí. „Život není o hledání limitů. Je o tom, aby sis uvědomil, že žádné nejsou,” cpe do nás reklama celé 2 minuty a 28 vteřin. A daří se jí to.

Google zesměšňuje malou kapacitu iPhonů

Reklama na Fotky Google trefně poukazuje na problém malé kapacity úložiště u iPhonů. A pak že na velikosti nezáleží.

Total
0
Shares
Další články