TOP virály týdne: Pokémoni vrací úder & IKEA se vysmívá instagramistům

Testy potvrdily pokémony v masových kuličkách IKEA. Mark Zuckerberg jako první člověk na světě řídil bezpilotní dron. Ne, nevěřte všemu na těch internetech; radši se podívejte na další TOP virály týdne s lobotomickým překvapením na konec.

Pokémoni vrací úder

Divocí Pikachuové vyrazili do ulic Basileje a loví tam lidi! Nejvíc to schytá hned první týpek ve videu. Pomsta je totiž nejlepší za mokra. Pláčeme smíchy.

Upřímné trailery: Brutální stěr Pokémon Go

Ještě 3 minuty a 36 vteřin zůstaneme u pokémonů. Je to holt světový fenomén s miliony fanoušků. Ale je ta hra alespoň z poloviny tak dobrá, jako je úspěšná? Nejsou to jen vyhajpované Google Maps s herními prvky? V tomhle upřímném traileru si servítky nebrali.

IKEA se vysmívá food instagramistům

IKEA si udělala srandu z Instagramu ještě před Stories. Konkrétně z instagramistů, kteří pro „dokonalou“ fotku svého jídla vylezou klidně i na stůl a dlouhé minuty ho fotí ze všech možných i nemožných úhlů. IKEA říká dost! Je to jen jídlo. Ne soutěž.

S mámou na cestě do psychiatrické léčebny

Když vás máma veze do psychiatrické léčebny a vy hrozně milujete karaoke a aplikaci Dubsmash a natáčíte se u toho a máma dělá jakože vůbec nic a nehne při vašich šílených kreacích ani brvou, vypadá to asi takhle…

Facebook Aquila: Bezpilotní dron, který šíří internet laserem

Facebook nechce být jen vaše nejoblíbenější místo na internetu, Facebook chce být internet. A dron Aquila má být účinným nástrojem přinášejícím internet celému světu. Podívejte se na první let.

Rymy.cz a lobotomie v akci

Ne. Prostě ne. Fakt ne. Z toho nás až mrazí…

Total
0
Shares
Další články