TOP virály týdne: Raketový fidget spinner

Může lidská rasa ještě zachránit naši planetu? Nemůže, protože fidget spinner.

Raketový fidget spinner

Jak dlouho myslíte, že se točil fidget spinner poháněný raketama?

Vyrobte si vlastní fidget spinner z gallia

Je zřejmé, že se fidget spinnery vymkly z rukou.

Mladí lidé se svěřují se svým poprvé! ??

Předčasné parlamentní volby ve Velké Británii se nezadržitelně blíží. Řada značek a organizací se tak snaží povzbudit zejména mladé lidi, aby šli volit. Tady je pokus od britské veřejnoprávní televize Channel 4.

100 lidí zpívá jednu notu

Takhle hrozivě zní lidstvo.

#OneLoveManchester

Orovský koncert na podporu rodin obětí útoku v Manchesteru sledovalo přes 50 tisíc lidí na místě a další miliony na těch internetech.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Snapchat, WeChat, WhatsApp – hity loňského roku a hrozba sociálních sítí

Podle posledních dat agentury Flurry Analytics se aplikace využívají průměrné o 115 procent a navíc - chatovací aplikace poskočily dramaticky o 203 procent. Konkurence na App Store sice zařídila, že šance na finanční úspěch aplikace klesne do roku 2018 na 0,01 procenta. To ale neznamená, že se zastaví příval nových aplikací a růst jejich využívání.
Přečtěte si více

Prohlédněte si největší panoramatickou fotografii Prahy

360Cities, česká společnost provozující největší internetovou kolekci ohromujících panoramatických fotografií s geografickou lokalizací, vytvořila 360° panoramatický snímek Prahy. Fotografie byla sestavena z 2600 samostatných fotografií pořízených z Petřínské rozhledny. S celkovým rozlišením 33,8 gigapixelů se jedná o vůbec největší fotografii Prahy, jaká byla kdy pořízena.