TOP virály týdne: Muž přežije skok z výšky 7620 metrů bez padáku!

Po dalším týdnu vyčerpávajícího koukání na videa vám opět přinášíme výběr těch pěti nejzásadnějších. Vypněte Facebooky a jdeme na to!

Američan přežije skok z výšky 7620 metrů bez padáku

Američan Luke Aikins seskočil bez padáku z výšky 7620 metrů a stanovil tím nový světový rekord. Po dvou minutách volného pádu dopadl do sítě o rozměrech 30×30 metrů. Příprava na skok prý trvala 18 měsíců. Dole na něj čekala manželka Monica. Pokud umí pískat tak dobře, jako její manžel skáče, dočkáme se možná dalšího rekordu. ?

Drony z mrtvých zvířat všude, kam se podíváš

Další otázka, která trápí lidstvo od nepaměti věků, je zodpovězena! Takhle to vypadá, když milujete drony a mrtvá zvířata zároveň. Jak říká jeden komentující: „Moje první myšlenka byla ‘To je dost šílený!’, ale nakonec si myslím pořád to samé.“ Mňau. ?

Pejsek nesnáší, když mu ukazujete fakáče

Pejsek Joey nemůže vystát, když mu páníček ukazuje fakáče. Stačí vteřina a stane se z něj krvelačná bestie! Prý je to sranda, dokud nesedíte na gauči s erekcí. Haf. ?

Humánně zabité kuře je, když stříká krev

PETA šla bojovat za práva kuřat na Comic Con a ukázala všem, že „humánně“ zabité kuře je jeden velký žert. ?

Kompjůtr hárdwér orchestra hraje hit Seven Nation Army

Hej, pane diskžokej! Nebuď disketa a zahraj mi hit “Seven Nation Army” od The White Stripes. ?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Web týdne: Becherovka.com

Kolegové ze Symbia připravili globální web pro jeden z tradičních českých lovebrandů. My jsme se při té příležitosti rozhodli založit nový vizuální seriál, ve kterém budeme ukazovat to nejzajímavější, co v českých digitálních agenturách vzniká.