TOP virály týdne: Profesor Kelly a jeho rodina z rozhovoru pro BBC jsou zpět!

Nechtěně proslavená rodina profesora Kellyho je zpátky! A s nimi i dalších pár videí, která minulý týden zbořila ty internety.

Profesor Kelly a jeho rodina z rozhovoru pro BBC jsou zpět!

Televize BBC pořídila obsáhlý rozhovor s nechtěně proslavenou rodinou profesora Kellyho. V tomto úryvku z něj se dozvíte například to, co říkají tomu, že diskutéři na těch internetech automaticky označili jeho jihokorejskou manželku za chůvu, nebo pochybnostem, zdali na sobě měl během rozhovoru kalhoty.

A jak by to všechno zvádla žena?

Podívejte se na tuto povedenou parodii na slavný rozhovor.

Muž je stejně rychlý jako metro

Hitem internetu se stal třicetiletý Angličan James Heptonstall, který v jedné stanici vyběhl z metra a na další stanici nastoupil do téhož vagónu.

Úspěšně oblečený muž vyprovokoval útočníka k přepadení

Může být loupežné přepadení ospravedlnitelné, když je muž provokativně oblečený v drahém obleku?

Životem posedlý Jack Russel teriér si natloukl čumák

Agility je soutěž, ve které pes překonává různé překážky. Obvykle. Jack Russel teriér jménem Olly ale kašle na dobré umístění, radši si užívá života a místo hodnotných cen vyhrává srdce internetových surfařů.

Video si vzal do parády samozřejmě i Ozzy Man.

Donald Trump nepodal Merkelové ruku

Donald Trump je známý svým legendárním podáním ruky. Kancléřku Angelu Merkelovou ale tohoto hrozného zážitku při focení naštěstí ušetřil. Podle mluvčího vývzu kancléřky k podání ruky jen neslyšel.

Takhle si inženýři nalévají limonádu

Konečně praktický life hack!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nejen PRISM, už roky špicluje i Evropa. Ublíží tím cloudu?

A už to jede. Potom, co se tajné služby Spojených států vykoupaly v ostudě a hněvu nejen Američanů, ale i evropských diplomatů kvůli programu PRISM, se začíná ukazovat, že to špiclování není nic neobvyklého. Po provalení britského projektu Tempora teď podobný systém objevili ve Francii. Podle evropské komise už kauza ohrožuje celý multimiliardový byznys cloudových služeb.
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Nechte se unést

Fotbal, auta, hudba, chipsy. Každý máme téma, u kterého jde racionální uvažování stranou. V extrémní podobě to ukazuje dost divná reklama na Doritos, na své si ale dnes přijdou i obdivovatelé nejlepšího fotbalisty planety nebo příznivci originálních svatebních videí.