TOP virály týdne: Emma Watson nechápe, jak spolu souvisí její prsa a feminismus

Emma Watson nafotila provokativní snímky bez podprsenky. Jiné ženy mezitím chtějí za stejnou práci vyšší plat. Banksy si otevřel hotel s nejhorším výhledem na světě. A tak dále. Máme pro vás 6 nových must-see videí.

Emma Watson nechápe, jak spolu souvisí její prsa a feminismus

Dočkali jsme se! Emma Watson nafotila provokativní snímky bez podprsenky pro magazín Vanity Fair. Snesla se ale za to na ni vlna kritiky – prý je pokrytec. Emma si to nenechala líbit a vysvětlila všem, o čem podle ní ten feminismus opravdu je.


Ženy chtějí za stejnou práci vyšší plat

Být ženou je mnohem dražší, než být mužem. Stejný plat nestačí! Alespoň to tvrdí ve své „feministické“ reklamě dánská obuvnická firma Bianco.


Hejno krocanů krouží kolem mrtvé kočky

Co? Se? To? Děje? Na těch internetech se šíří naprosto bizarní video. Hejno krocanů na záběrech krouží kolem mrtvé kočky, která leží uprostřed silnice. Podivný rituál se snaží objasnit portál The Verge.


Banksy otevírá hotel s nejhorším výhledem na světě

Banksy představil v Palestině své nejnovější dílo. Stojí naproti izraelské zdi.


Dělník nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku!

Takhle mají politici své voliče nejradši: neustále pracující a úplně blbé.


„Ilustrovaná“ projížďka na kole New Yorkem

Bez kalhot a bez helmy? Tomu říkáme hazard!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

comScore: Facebook v USA dominuje sociálním sítím, vyhledávání na desktopu klesá

Podle nové studie comScore, která zkoumala situaci digitálních médií ve Spojených státech a Velké Británii, se poprvé v historii v Americe snižoval počet vyhledávání na desktopech. Zároveň jediný z klasických vyhledávačů na desktopu, který posiloval, byl Bing. V obou zemích ale vede ve vyhledávání Google, v sociálních sítích Facebook a vše se pomalu ale jistě přesunuje na mobilní zařízení.
Přečtěte si více

Jak moc zelený je Facebook? Docela dost

Facebook chce do roku 2015 brát čtvrtinu spotřebované elektrické energie z obnovitelných zdrojů a do roku 2014 spustit nové datové centrum ve Švédsku, které bude poháněné pouze vodní energií. To jsou ušlechtilé cíle, ale vyvolávají otázku, jak ekologicky si největší sociální síť vede dnes. Odpovědi může nastínit zpráva o stavu za rok 2011.