TOP virály týdne: Šílený restauratér v Ano, šéfe! střílí holuby revolverem do hlavy

Vybrat TOP virály týdne byl tentokrát docela oříšek. Naštěstí Pohlreich v Ano, šéfe! narazil na šílence, který před kamerou s radostí střílí holuby do hlavy revolverem. Paráda.

A proč oříšek? Protože jsme vám tento týden na Těchinternetech už naservírovali jak ty nejlepší reklamy ze Super Bowlu, tak i výběr propagačních videí “America First“, jejichž prostřednictvím zvou různé země Donalda Trumpa na „oficiální“ návštěvu. Teď se ale pojďme vrhnout na aktuální výběr.

Majitel restaurace před kamerou střílí holuby revolverem

Ach, synku, synku, papal už jsi? Tatíček ti v televizi zastřelí holuba, protože máš bezlepkovou dietu a nemůžeš do Mekáče. To dá rozum. Nejen takové bizarní věci se děly v posledním dílu pořadu Ano, šéfe! Tady máte sestřih toho nejlepšího.

Projeďte se na horské dráze kombinované s virtuální realitou

Jak se jezdí na horské dráze rozšířené o virtuální realitu? Bude vám sice špatně na druhou, zato ale uvidíte Supermana.

16letá Polka ohromila svým akrobatickým číslem ve větrném tunelu

Maja Kuczynská ohromila porotu soutěže v indoor skydivingu Wind Games i miliony lidí na těch internetech. Její neuvěřitelná sestava ve větrném tunelu bere dech.

Hladová veverka bojuje se zákeřnou vránou o pizzu

Taky neznáte kámoše, když jde o poslední kousek pizzy?

Držkopády, ze kterých mrazí

A nakonec si užijte tuhle kompilaci těch nejbláznivějších držkopádů a karambolů se zimní tématikou. Howgh.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Utíkat nebo raději postát na eskalátorech? Aplikace odpočítává odjezdy metra na sekundy

Zná to každý, kdo žije v Praze. Ranní špička, na každém kroku tisíce lidí, kteří se stejně jako vy potřebují co nejrychleji dostat do práce nebo do školy. Během přestupování nebo cesty na metro většina z nás přemýšlí – mám raději běhat a riskovat, že budu upocený i tak stát na nástupišti? Nebo v klidu postát na eskalátorech a scrollovat Facebook?