TOP virály týdne: Startupová klišé v kostce

To je zase nadílka. Těchto devět virálů by vám rozhodně nemělo uniknout. Pokud nemáte rádi Trumpa, doporučujeme radši nejdřív užít léky proti zvracení a nevolnosti.

Startupová klišé v kostce

Škálovatelnost. Uber. Airbnb. Monetizace. Technologie. Venture kapitál. Komik JP Sears střílí ostrýma!


Nizozemsko zve Donalda J. Trumpa na návštěvu jeho vlastními slovy

Nizozemsko, země oranžové barvy, si dovolilo „oficiálně“ pozvat Donalda J. Trumpa na návštěvu. Aby se ujistilo, že pozvánku dobře pochopí, použilo téměř každé slovíčko z jeho bohaté slovní zásoby. Vzniklo tak opravdu skvělé video. Přímo nejlepší na světě. Všechna ostatní videa totálně selhávají.


Donald Trump dostal nový vzhled

Módní policie se nekompromisně vrhla na Donalda Trumpa. Změnila mu účes, barvu pleti a celkový styl tak, aby odpovídaly osobnosti významu amerického prezidenta.


Co bylo skutečně řečeno na inauguraci prezidenta Trumpa?

Komedie je prý tragédie s odstupem. Někdy stačí odstup několika dní v kombinací s troškou špatného odezírání ze rtů.


Nový propagační spot VUT: Holky na techniku patří

Místo LEGO Technic panenky? Místo matiky, fyziky a chemie kurzy pletení a vaření? A dost, rodiče! Žijeme přeci ve 21. století a holky na techniku patří. A kam jinam než na VUT?


Shia LaBeouf řevem konfrontuje stoupence nadřazenosti bílé rasy

Shia LaBeouf si nenechá kazit svou živou uměleckou instalaci. Protitrumpovský stream “HE WILL NOT DIVIDE US”, který má trvat celé čtyři roky, se hned třetí den pokusil svým výstupem narušit týpek v čepici Hitlerovy mládeže. Shia LaBeouf neváhal zakročit a doslova ho vykřičel do pryč.


Roboti: 1 – CAPTCHA: 0

Je s námi konec?


Taťka a 4letá dceruška si spolu parádně střihnou duet

Roztomilá 4letá holčička Claire Ryann má hlas jako anděl. Se svým tátou si zazpívají “You’ve Got a Friend In Me” a pohladí vás při tom na duši.


Bůh je mrtev, ať žije Dmitri!

Strach z Boha a nezvratného osudu věčného zatracení se najednou jeví docela jinak, když se dozvíte, že je Bůh mrtvý. Tak jako se to na párty dozvěděl tady Dmitri.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Roztomilý virál Dumb Ways to Die nyní i jako hra

Pamatujete si ještě virální video Dumb Ways to Die, které před několika měsíci kralovalo internetu a nakonec se dostalo i do desítky nejpovedenějších loňských reklam podle TEDu? Jeho hrdinové jsou nyní zpět a ve hře pro iPhony a iPady je můžete zachránit od jejich nemilých nehod.