TOP virály týdne: Donald Trump citoval padoucha Banea a stejně nepřilákal davy

„Předáváme moc z Washingtonu a dáváme ji zpátky vám, lidu,” prohlásil Donald Trump ve svém inauguračním projevu a řekl v podstatě to samé, jako záporák Bane v Batmanovi.

Donald Trump ve svém projevu citoval superpadoucha Banea

Tak to je pořádná Trumparáda! Ďábelský inaugurační projev prezidenta Trumpa obsahoval citaci padoucha Banea (z třetího dílu Nolanovy trilogie o Batmanovi) a slušně vyděsil média i pár citlivek na těch internetech.

Přesto byla účast mizerná…


Last Week Tonight s Johnem Oliverem se vrací na obrazovky

John Oliver si umí vkusně udělat srandu sám ze sebe. A to se cení. Dokazuje to v novém promo videu k mírně očekané 4. sezóně jeho ucházející show.


Pes se při vážení vymkne kontrole

Kdy jste se naposledy vážili, hmm? Radši to nedělejte, to zcela jistě chybné číslo na váze dokáže akorát každého pořádně naštvat.


Sexy spot na adidas Originals evokuje satanistický rituál

Originál prý není nikdy dokončen. Někdo si z tohoto spotu sedne určitě na prdel, někomu zas bude připadat přehnaně vyumělkovaný. Kam se zařadíte vy?


Hafan vyštěkal znamenitý cover Queenů

Poslouchat psa Gabea, jak coveruje Queeny, se rozhodně řadí mezi dobrý časy. Mistrovské dílo už jen umně dovršil jeho páníček.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Web týdne: Becherovka.com

Kolegové ze Symbia připravili globální web pro jeden z tradičních českých lovebrandů. My jsme se při té příležitosti rozhodli založit nový vizuální seriál, ve kterém budeme ukazovat to nejzajímavější, co v českých digitálních agenturách vzniká.