TOP virály týdne: Donald Trump hraje na akordeon jako ostřílený virtuóz

Od Donalda Trumpa přes holčičí bitku až po Dominika Haška. Aktuální výběr TOP virálů má všechno, co člověk potřebuje ke kvalitní zábavě.

Donald Trump hraje na akordeon

Tahle píseň by se mohla jmenovat “We are going to build a wall” a zbořila by hitparády.

Britům se zasekne kolo v elektrickém plotě

Ach, ta elektrizující škodolibost. Cizí neštěstí a klení s nezaměnitelným britským přízvukem vždy zaručeně pobaví.

Když se u nás holky poperou

Tak jenom pěstma a nebo hokejkou… Připravte si popcorn, takhle vypadala hromadná rvačka v hokejovém čtvrtfinále MS žen do 18 let mezi Češkama a Ruskama.

Florbalistům spadla střecha na hlavu

Naprosto neuvěřitelné! Opravdu se ještě v dnešní době může stát, že někdo hraje florbal? Ale teď vážně. V České Třebové se během florbalového zápasu propadla střecha nově otevřené sportovní haly. Incident se naštěstí obešel bez zranění.

PS: Všechno vám funguje. Video jen nemá zvuk.

Reklamní surrealismus v podání Haškova Smartyho nekončí

Velkolepá Smartyho sága pokračuje! Salvadominátor představil nový nápoj Smarty myslivecký a rybářský – pro všechny, kdo milují přírodu. Ve spotu nezapře svou „původní“ profesi brankáře a se svou typickou argumentační přesvědčivostí všem ukazuje, jak dělat vychytanou reklamu, která baví je všem pro smích.

PS: Děcka, neberte drogy! Nikdy Haškovi neberte drogy. Jinak přijdeme o všechnu zábavu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Praha vyzkouší odpadkové koše připojené online

Někdo by ty internety nejraději zakázal, jiní by je raději viděli v odpadkovém koši. Praha nyní připravuje pilotní projekt chytrých odpadkových košů, které si samy zavolají o vyvezení, když jsou plné. Potřebnou energii si vyrábějí ze slunce a navíc umí ještě jeden zajímavý trik, díky kterému by měly zásadně klesnout náklady na svoz odpadu...