TOP virály týdne: Za všechno špatné si můžou mileniálové sami

I v novém roce pro vás máme pravidelnou dávku nakažlivých virálů. Dozvíte se spoustu věcí o mileniálech, o studentech režie, o Hitlerovi i o kočičím útulku.

Za všechno špatné si můžou mileniálové sami

Mileniálové jsou narcističtí lenoši a trpí falešným pocitem, že mají na všechno nárok. Nejlépe ihned. Podle Simona Sineka to ale není jejich chyba a v rozhovoru s Tomem Bilyeuem přichází s neobyčejně zajímavými poznatky.

Student režie si střihnul dojemnou reklamu na Adidas

Osvoboďte se s teniskami Adidas! Tenhle neoficiální spot v Německu natočil student režie Eugen Merher a tak trochu připomíná Přelet nad kukaččím hnízdem.

Hitler objevil leták Lidlu

Zůstanou tu jen Konvička, Okamura, Ortel a Ovčáček!

Aféra Lidl a černoch v letáku nám samozřejmě nedala spát. Proto jsme sesbírali ty nejvíc zabijácké reakce z těch internetů a nacpali je do jednoho článku.

Neuvěřitelné rybaření s lukem a šípy

“This is disgusting. Why can’t he buy his fish and meat from the grocery store where it grows on trees?” napsal k videu na Facebooku uživatel Mark Balliana. Víc asi netřeba dodávat.

Internet válcuje roztomilá reklama na kočičí útulek

Tohle není vtip, to je skutečně reklama na útulek a odchytovou službu Furkids. Jakou kočku byste tedy rádi? Černou? Ospalou? Hladovou? Určitě si vyberete.

Motorka, která umí jet sama a nespadne

Tak přesně takovou představila Honda na veletrhu CES v Las Vegas.

Total
0
Shares
Další články